Хто на сайті

На даний момент 60 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Дійти до кожного призовника по мобілізації і вручити повістку на прибуття – таке завдання перед сільськими головами Теплицького району поставив військовий комісар
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

19 серпня 2014 року в районну державну адміністрацію на термінову нараду за ініціативи Бершадсько-Теплицького об’єднаного районного військового комісаріату було зібрано селищного та сільських голів, представників правоохоронних органів, зокрема прокуратури і міліції, запрошено заступника голови районної ради Руслана Трамбовецького. Нараду провів голова райдержадміністрації Василь Романюк.

 


Нагальною необхідністю зібрання стало погіршення суспільно-політичної ситуації, незадовільний стан справ щодо своєчасного оповіщення і прибуття громадян, які залучаються до виконання обов’язку щодо мобілізації, безумовне виконання Указу Президента України від 21.07.2014р. № 607/2014 «Про часткову мобілізацію».

За словами військового комісара Сергія Іванюка на сьогодні вкрай важливою є співпраця комісаріату саме з головами сіл. Оскільки на території району відсутній військовий комісаріат, то згідно діючого законодавства саме керівники органів місцевого самоврядування зобов’язані проводити необхідну роботу на територіях своїх сільських громад по оповіщенню громадян щодо прибуття до військкомату в Бершаді.

Сергій Іванюк роздав сільським головам повістки про прибуття до військкомату,  і закликав дійти до кожного призовника по мобілізації задля особистого її вручення .

Часом батьки, захищаючи дітей, надають про них неправдиву інформацію, що унеможливлює зв’язок з призовниками. Тоді на допомогу працівникам сільських рад під час проведення оповіщення по мобілізації мають прийти правоохоронні органи, зокрема дільничні міліціонери. Про це запевнив начальником районного відділу внутрішніх справи Віктор Пірус.

Як діяти у разі, якщо призовник виїхав за межі району, області чи країни на заробітки?  На це запитання голови сіл почули роз’яснення, що у таких випадках необхідно скласти акт довільної форми за участю 3 свідків про те, що громадянин дійсно на даний час не проживає за місцем реєстрації.


Особливу увагу присутніх Сергій Юрійович зосередив на тому, що дані повістки не є бойовими. Це означає, що призовника одразу не забирають у зону проведення бойових дій, він лише має з’явитися у військовий комісаріат для проходження медичного огляду та співбесіди з комісаром. Тільки у разі позитивного висновку лікарів і відповідності за фаховими та морально-діловими якостями громадянина можуть призвати для проходження військової служби.

 

За даними військового комісара з Теплицького району по мобілізації призвано 9 осіб, з Бершадського – 112. Даних про інших земляків-військовослужбовців, які пішли воювати добровільно чи за контрактом і нині виконують свій військовий обов’язок, немає. Відтак голова району Василь Романюк дав завдання головам територіальних громад якнайшвидше надати таку інформацію в райдержадміністрацію.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше