Хто на сайті

На даний момент 121 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
«Відродження починається з духовності».
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Минулими вихідними  у смт Ворзель  Київської області  в рамках збереження та подальшого розвитку української народної творчості  пройшов Всеукраїнський VII фестиваль-конкурс  аматорської творчості  «ПІСЕННІ ВІЗЕРУНКИ».  Санаторій  Україна ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» тепло зустрів  хорові, хореографічні колективи, капели та ансамблі  бандуристів, фольклорні гурти, вокальні ансамблі з усіх областей України.

Вокальний квартет  Теплицької  музичної школи  «РАПСОДІЯ» , у складі: Грабової  Алли  Олексіївни, Писаренко Алли  Миколаївни, Терентьєва  Сергія  Миколайовича  та  Пекалюк Тетяни   Володимирівни, взяли участь у фестивалі-конкурсі. Із  щирим,  душевним  виконанням та вірою в перемогу  прозвучали  у їхньому  виконанні  пісні «Відлітали гуси» О. Білаша, «Щедрик» у власному аранжуванні.

Журі на чолі з заслуженим працівником культури України, професором  Київського національного університету культури і мистецтв, секретарем Національної всеукраїнської музичної спілки, художнім керівником  заслуженого народного ансамблю пісні і танцю «Дарничанка» - Андрійчуком  Петром  Олександровичем  високо оцінило  художній рівень репертуару, оригінальність інтерпретацій, техніку та майстерність виконання. Колектив нагородили  диплом I ступеня та цінними  подарунками, і  подякували особисто кожному учаснику  колективу.

Вокальний квартет  «РАПСОДІЯ»   став  учасником  гала-концерту. Це був виступ у  фіналі  з  піснею «Молитва».  Зворушливе, мелодійне звучання композиції, оригінальне поєднання унікальних голосів не залишило байдужими ні одного  глядача  у залі.  Гучні оплески стали найбільшою   відзнакою  та визнанням  колективу.

Фестиваль став учасником проекту «Україна єдина», тому благодійні внески від проведення фестивалю були перераховані на підтримку захисників України.


 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше