Хто на сайті

На даний момент 126 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Зібрання голів ветеранських організацій району
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
29 вересня 2014р. у переддень Міжнародного свята Дня людей похилого віку та Дня ветерана в актовій залі районної державної адміністрації зібралися голови ветеранських організацій району. У зустрічі також взяли участь: голова районної ради Леонід Габінський, заступник голови районної ради Руслан Трамбовецький і представники усіх структур району, які відповідають за надання пільг ветеранам війни та праці.

Зустріч була насиченою та змістовною. Під час засідання учасники обговорили ряд проблем, які хвилюють людей вказаної категорії. Загалом ветерани порушували питання забезпечення їх паливними матеріалами до опалювального сезону, забезпечення безкоштовним зубопротезуванням та санаторним лікуванням пільгових категорій, придбання ліків за пільговими цінами тощо. Із роз’ясненнями перед присутніми виступили представники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, газового господарства району, головні лікарі медичних закладів.

 

На завершення Леонід Габінський привітав присутніх із наступаючим святом та подякував ветеранам за їх активну громадську позицію й розуміння, закликавши до подальшої співпраці.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше