Хто на сайті

На даний момент 48 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Стан розвитку тваринництва за результатами І півріччя 2015 року
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

За даними отриманих звітів   сільсппідприємства  району  утримують  3131 голову ВРХ, що на  132 голови більше  від поголів’я на  звітну дату минулого року та  +67 голів до кількості поголів'я, що було  на початок року. В т.ч.  корів -1074 голови, що відповідає показнику   на початок року.

 

Стабілізувати  поголів'я по дійному стаду  вдалося завдяки виконанню  намічених заходів по «ТОВ Теплик Агро» с.Степанівки, яке після  проведеної вибраковки малопродуктивних тварин придбало та завезло 18 високопродуктивних корів, які на сьогодні розміщені в Сокирянському відділку.

Також в даному питанні добре спрацювала дирекція ПрАТ «Зернопродукту». В звітному періоді  компанією було придбано та поставлено на відгодівлю в с. Кивачівка  200 голів молодняка ВРХ.

Район  і на далі продовжує утримувати першість в області по поголів'ю свиней, яке   складає  22199 голів в цілому по району, з яких   11065 голів в   с-г підприємствах району.

Надій на  1 фуражну корову за 6 місяців поточного року по с-г підприємствах склав 2070 кг,що на +20 кг більше від аналогічного періоду за минулий рік.

Середньодобові привіси на відгодівлі та дорощуванні ВРХ становлять 645 грам,( -9гр. до м.р.), на свинях – 349грам , (+9 до м.р.)

Сільгосппідприємствми району вирощено   м'яса всіх видів 7212 центнерів, що все-таки на 1068ц  менше показника минулорічного періоду. Відповідно було  реалізовано 5081ц , або на 478 ц  менше до м.р.

 

У приватному секторі, як і в попередні місяці, найбільша кількість корів утримується  по Стражгородській с/раді – 288 голів, найменше - по Залузькій - 54 корови. По свинопоголів'ю  першість утримує Соболівська  та Стражгородська с/ ради, в яких відповідно нараховується 1013 та 962 голови. Найменше- в Залузькій с/раді- 54 голови.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше