Хто на сайті

На даний момент 79 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Виставка-спомин «Фашистські табори смерті-геноцид проти людства»
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Однією з найстрашніших сторінок історії Другої світової світової війни стала сторінка створення та функціонування фашистських концентраційних таборів. Концтабори не дарма отримали назву таборів смерті, оскільки з 1933 по 1945 рік через них пройшло близько 20 мільйонів осіб із 30 країн світу,12 мільйонів з яких загинули, а кожен п'ятий в'язень був дитиною. З моменту закінчення війни минуло більше пів століття. Біографії людей, які особисто пройшли крізь жахіття фашистських катівень, - справжні уроки мужності для представників підростаючого покоління. Зберегти пам'ять про них священний обов'язок кожного.

    У пам'ять про загиблих і тих, хто вижив, щорічно 11 квітня в усьому світі відзначається Міжнародний день звільнення в'язнів фашистських концтаборів. Ця дата була обрана і затверджена ООН в пам'ять про інтернаціональне повстання в'язнів концентраційного табору Бухенвальд, що відбулося 11 квітня 1945 року. У 1946 році Міжнародний трибунал в Нюрнберзі визнав, що ув'язнення у неволю мирних громадян іноземних держав, використання їх праці у примусовому порядку на користь Німеччини був не тільки військовим злочином гітлерівського режиму, але й злочином проти людяності.

    Тільки зберігаючи пам'ять про ті страшні події і віддаючи шану загиблим і тим, хто вижив у тому пеклі людям, можна сподіватися на те, що подібне більше ніколи не повториться в людській історії. До цієї трагічної події в Теплицькій ЦБ організована виставка-спомин «Фашистські табори смерті-геноцид проти людства».

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше