Хто на сайті

На даний момент 70 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Виїзна акція у Соболівській громаді
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

13.04.2018 р. у Соболівській сільській раді за сприянням Теплицького РЦЗ відбулася виїзна акція. Запрошені були: сільський голова, депутати, роботодавці, безробітні та зайняте населення.

      Мета заходу - підвищення ефективності взаємодії служби зайнятості з органами місцевого самоврядування для подолання сільського безробіття та забезпечення тимчасової зайнятості сільського населення; визначення порядку взаємодії у 2018 році.

     Захід розпочав директор Теплицького РЦЗ Василь Мальона, який поінформували про ситуацію на ринку праці та діяльність служби зайнятості у 2017 році. Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Руслан Поліщук звернув увагу на співпрацю центру зайнятості з органами місцевого самоврядування щодо організації громадських робіт. Участь незайнятого населення у таких роботах підвищує мотивацію до праці, підтримує матеріально та мінімізує утриманські настрої. Враховуючи, що організація громадських робіт має очевидну користь для громадян, фахівці Теплицького районного центру зайнятості надалі будуть розвивати співпрацю у цьому напрямку з роботодавцями та соціальними партнерами.

       За результатами проведеного заходу одинадцять безробітних виявили бажання взяти участь у громадських роботах. Як зазначила сільський голова Віра Асауленко, завдяки співпраці сільської громади та центру зайнятості можна вирішувати важливі питання благоустрою територій, упорядкування об’єктів соціальної сфери населених пунктів.

        Цього ж дня було проведено профорієнтаційні заходи «Подорож у світ професій» серед випускників Соболівській ЗОШ І-ІІІ ст. Провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Сергій Воловодівський провів анкетування щодо визначення майбутньої професії, тестування учнів, переглянули відеоролик профорієнтаційного змісту. Школярів було поінформовано про можливість скористатися електронною чергою до фахівців служби зайнятості, за допомогою якої тепер навіть учні, а не лише шукачі роботи, можуть вдома дистанційно вибрати зручний для них час відвідування центру зайнятості з метою отримання профорієнтаційних послуг. Учні були в захваті від того, що служба зайнятості іде в ногу з часом і надає клієнтам можливість самостійно обирати зручний для відвідування час. Юнаки та дівчата одержали кваліфіковані поради, консультації. Ознайомились із професіями, які є затребуваними на ринку праці.  Захід проходив в теплій, доброзичливій атмосфері. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше