Хто на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
У районному Будинку культури відбувся конкурс краси і грації «Панна Теплик– 2018», присвячений Міжнародному дню матері
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Конкурс відбувся напередодні Дня матері – 12 травня і метою його проведення став культурний та естетичний розвиток, створення умов для самореалізації особистості, виявлення талантів, смаків та уподобань, виховання почуття успіху та позитивного світосприйняття.

В усі часи безліч талановитих людей світу намагалися передати красу прекрасної половини людства, адже вона - прекрасна загадка природи, глибока таємниця, яку неможливо осягнути, невловима, своєрідна, мінлива, чаруюча та бурхлива, як учасниці: Влада Глубока, Наталія Гелетюк, Вікторія Марченко, Анастасія Янушкевич, Вікторія Воєвода, Іванна Слюсар, Каріна Якимець та Даша Козлова.

Судійська команда у складі приватного підприємця Дмитра Лужанського, юриста ТОВ «Теплик Агро» Богдана Шандурського, керівника апарату райдержадміністрації Вадима Бойка, заступника голови райдержадміністрації Максима Мішина та голови журі майстра салону краси «Водолій» з м. Вінниця Катерини Тищенко оцінювали конкурсанток за граціозність, витонченість, невимушеність, індивідуальність, мистецтво оратора, комунікабельність, неординарність та стиль.

Програма  складалася з номінацій: «Візитка», «Український стиль», «Діловий стиль», «Розминка», «Молодіжний стиль», «Представлення кулінарних виробів», «Вечірня сукня», «Творчий конкурс» та «Бальне плаття». Найбільш повно дівчата розкрили свою неповторність, шарм та індивідуальність у захоплюючому конкурсі «Світ захоплень».  

З упевненістю можна сказати, що кожна з них була гідна звання найкращої, через те члени журі сперечалися і довго не могли дійти згоди з приводу переможниць. Однак, ніхто з дівчат не залишився без титулу: Вікторія Марченко – «Загадковість», Анастасія Янушкевич – «Самодостатність», Каріна Якимець – «Інтелектуальність», Наталія Гелетюк – «Наполегливість», Іванна Слюсар  - «Витонченість», Вікторія Воєвода – «ІІ Панна», Даша Козлова – «І Панна» та Влада Глубока – «Панна Теплик -2018».

У перервах між конкурсами глядачі споглядали виступи аматорів народного мистецтва, солістів-вокалістів Віталія Ясинського, Ольги Кравцової, Наталії Даценко, Володимира Загляди, зразкового аматорського танцювального колективу РБК «Фантазія», та нашої землячки, студентки Вінницького музичного училища культури і мистецтв ім.Леонтовича Вікторії Венгер.

Сюрпризом для всіх став виступ учасниці телевізійного шоу «Україна має таланти», дипломанта та лауреата Міжнародних, Всеукраїнських конкурсів та фестивалів, яка завітала до нас з Одеси,  Вероніки Паламарчук.

Конкурс проходив під патронатом Теплицької селищної ради – голова Руслан Трамбовецький.

Меценатами та спонсорами свята виступили: компанія «Глобал-гурт» м. Київ (заступник генерального директора Віктор Пігуля), відділ культури і туризму районної державної адміністрації (начальник Сергій Дмитришин, ТОВ «Теплик АГРО» (керівник Василь Анченко), ПП «Автокомфорт» (керівник Ірина Ворущак), ПП «ОЛБОРГ» (директор Олександр Гевко), магазин «Люкс» (директор Дмитро Лужанський), приватний підприємець  Володимир Токарчук.

Інформаційна допомога - районна газета «Вісті Тепличчини»  ( головний редактор Ірина Лупещенко).


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше