Хто на сайті

На даний момент 120 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
«Ми пам’ятаємо, як усе починалося»: Погорільському сільському клубу – 55!
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

4 листопада славну ювілейну дату відзначали жителі села Погоріла -  55-річчя введення в дію Погорільського сільського клубу.

До сільського клубу на урочисте зібрання та святковий концерт «Ми пам’ятаємо, як усе починалося» завітали жителі громади та гості з районного Будинку культури.

З вітальними словами виступив начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Сергій Дмитришин та голова села Валерій Гайдук. Вониі  вручили грамоти, подяки та цінні подарунки завідуючій сільським клубом Ганні Дзвониській, аматорам народного мистецтва та ветеранам клубної справи. Вітання линули і від директора місцевої школи  Юлії Гончар  та наймолодших учасників - вихованців дитячого садочку.

 У святковому концерті взяли участь працівники культури району та аматори сцени - вокальні та хореографічні місцеві колективи. Танцювальні композиції «Косив батько», «Карапет», «Тільки ти», «Смерека» від колективів «Смайлики» та «Смерека»,  гуморески та вірші, інсценівки, пісні у виконанні вокального ансамблю «Яблуневий цвіт» та солістів Тетяни Котик, Станіслава Ткачука, Віктора Костюкевича створили святковий настрій, вражали своєю виконавською, сценічною та акторською майстерністю.

Підсумовуючи всі найщиріші побажання і результати невтомної праці керівника закладу культури та мудрих керівників села протягом багатьох років минулого та сьогодення, можна сказати - Погорільському СК лише 55, попереду ще багато років на благо громади Тепличчини та України.


 

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше