Хто на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»: запрошуємо долучитися
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 


По всіх регіонах України у період з 01 по 30 квітня 2019 року проходитиме ХІУ Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» - «Дитяче серденько, живи!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами серця.

Акція відбуватиметься  чотирнадцятий рік поспіль і за цей час встигла набути загальнонаціональної підтримки. У 2018 році, в рамках Акції, небайдужими  жителями  району зібрано близько 40 тисяч гривень, направлених на закупівлю обладнання  для дітей із вадами слуху.

Збір коштів проводять волонтери (студенти професійно-технічних, вищих навчальних закладів), які мають спеціальні ідентифікатори із фотографією, а також опломбовані скриньки для збору грошей. Для забезпечення прозорості відкриття скриньок та перерахунок коштів здійснюють банківські працівники в присутності представників органів влади і волонтерів.

Благодійна акція «Серце до серця» є некомерційним соціальним проектом. Благодійна діяльність стане показником Вашої соціальної відповідальності, стурбованості проблемами суспільства та сприятиме зростанню авторитету і поваги до Вас.

Запрошуємо Вас приєднатись до проведення суспільно важливого проекту «Серце до серця».


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше