Хто на сайті

На даний момент 100 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Презентація роботи роботодавця - ефективна форма взаємодії із клієнтами служби зайнятості
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

 Налагодження і розвиток   співпраці служби  зайнятості  з підприємствами, організаціями та установами – на сьогодні є найважливішим у вирішенні питання зайнятості  населення.

Одним із  успішних прикладів   тісної і плідної співпраці Теплицької районної філії Вінницького ОЦЗ  є робота із ТОВ «Теплик Агро»-найбільшим і одним із найуспішніших  підприємств району.

         29 березня Теплицька районна філія за ініціативи ТОВ «Теплик Агро» провела ярмарку вакансій та  презентацію роботодавця. Учасниками заходу стали  32 безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

         «Презентація роботодавця – це можливість отримати достовірну та вичерпну інформацію для клієнтів центру зайнятості безпосередньо від самого представника підприємства» - розпочав захід директор Теплицької філії В.Підвашецький. 

          Під час заходу  Любов Янковська –керуюча відділком ТОВ «Теплик Агро» в  с.Веселівка розповіла про діяльність підприємства та презентувала наявні актуальні вакансії. Наразі  підприєсмсту  потрібні  трактористи-машиністи, водії автотранспортних засобів,  підсобні робітники,  слюсар- ремонтники, кухарі.

          Вона ознайомила  присутніх з умовами праці, рівнем заробітної плати,  режимом роботи та умовами роботи, завданнями та обов’язками  працівників. Зацікавлені роботою отримали вичерпні відповіді на численні питання.

        Претендентів на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили на співбесіду з метою подальшого працевлаштування.

          Роботодавці, безперечно, є головними партнерами служби зайнятості, від співпраці з якими залежить виконання багатьох її завдань: працевлаштування, тимчасова зайнятість,  профнавчання безробітних і інше.

         Державна служба зайнятості дійсно  є посередником на ринку праці між роботодавцем, який має потребу в кадрах, та людьми, які шукають роботу.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше