Хто на сайті

На даний момент 84 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
В гостях у сучасних суперменів побували теплицькі школярі
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

        Одним із видів профорієнтаційної роботи з молоддю є професіографічні екскурсії на підприємства.

      Можливість «приміряти» професію рятівник до себе 16 квітня 2019 року мали змогу десятикласники опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІст. №2». Зустріч їм організували працівники Теплицької філії Вінницького обласного центру зайнятості та Теплицького районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області.


Молодь оглянула пункт зв’язку частини, караульне приміщення, техніку, спорядження,  машини, які виїжджають на виклики. Фахівець цивільного захисту 22 ДПРЧ смт. Теплик капітан служби цивільного захисту Четверик Юрій  розповів про переваги служби в рятувальній частині, умови прийняття на службу, вимоги до кандидатів на посади, про випробування  при вступі до профільних вузів. Провів з дітьми профілактичну бесіду.


          Начальник караулу ст. лейтенант Іван Бичок розповів про тонкощі роботи, про психологічно-фізичні навантаження, які доводиться проходити, а також про розміри грошового забезпечення працівників частини.


            Дітям запропонували зробити дзвінок на номер 101 і побачити на власні очі як  бригада рятівників виїздить на місце НП. Не приховували свого захвату учні при огляді спецзасобів. Мали змогу спробувати їх в дії, одягнути на себе спорядження, сфотографуватись.


           Час промайнув швидко. Отримавши масу корисної інформації та позитивних емоцій, діти щиро подякували організаторам заходу за цікаве спілкування.   

    

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше