Хто на сайті

На даний момент 50 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
СТ «Центральний ринок» у Теплику відновлює свою роботу. Протокол № 9
Четвер, 21 травня 2020 12:46

На позачерговому засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС, яке відбулося 21.05.2020 року в райдержадміністрації, прийнято рішення про відновлення роботи СТ «Центральний ринок» в смт Теплик.

З інформацією про стан підготовки до відкриття ринку, забезпечення дотримання санітарних та карантинних вимог на даному об’єкті перед членами комісії виступив керівник районного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Володимир Задорожний. Він запевнив, що станом на сьогодні ринок готовий до роботи, адже там на торговельних місцях встановлено захисні екрани, з адміністрацією ринку проведена роз’яснювальна робота, перевірено наявність дезінфікуючих засобів, під час роботи ринку буде проводитися озвучення роз’яснювальної інформації тощо.

Отже, центральний ринок працюватиме лише по п’ятницях з 6.00 до 13.00 із дотриманням таких вимог:

  • прохід людей через два центральних входи;
  • відвідувачі та продавці ринку повинні бути в масках, рукавичках;
  • на входах у ринок, а також в павільйони температурний скринінг;
  • у процесі торгівлі  проводитиметься дезінфекція рук, поверхонь та загальної території базару наприкінці робочого дня;
  • торгівля відбуватиметься лише на території ринку.

Під час засідання комісії, аби забезпечити зазначені умови, пройшло узгодження співпраці різних служб району. Зокрема, визначення завдань та розташування на основних локаціях ринку працівників поліції, районного управління Держпродспоживслужби, медичних фахівців, представників райдержадміністрації та Теплицької ОТГ, які забезпечуватимуть повноцінне  дотримання вимог карантинних заходів.

Протокол № 9
позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС 

 

   від 21.05.2020 року                                                                                            смт.Теплик

 

Головував: заступник голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заступник голови райдержадміністрації Прилуцький Б.В.

Присутні члени комісії:  Лялюцький В.М., Калюженко М.І., Руденко О.Ф., Красиленко І.Ф., Задорожний В.П., Коновалюк А.В., Ременюк С.П.,Трамбовецький Р.І.

Запрошені: члени районного оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Теплицького району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.


Порядок денний:

1.      Про відновлення роботи ринку СТ «Центральний ринок» в смт. Теплик по вул.Базарна, 1.

Слухали: начальника Теплицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області (Задорожного В.П.).

Відповідно до статті 19 Кодексу цивільного захисту України, статті 30 Закону України «Про забезпечення санітарно епідеміологічного благополуччя населення», Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо профілактичних заходів протидії поширення корона вірусної хвороби COVID-19 та оперативним усуненням виявлених порушень, рекомендації Протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.05.2020.року № 29, враховуючи висновок Акту санітарно-епідеміологічного обстеження СТ «Центральний ринок» в смт. Теплик по вул. Базарна, 1 від 21.05.20 року № 2311 та з метою зниження рівня поширення коронавірусної хвороби COVID-19 під час функціонування ринку (для торгівлі агропродовольчими та промисловими товарами) за результатами доповідей та з урахуванням обговорення Комісія вирішила:

1. Відновити функціонування ринку СТ «Центральний ринок» в смт.Теплик по вул. Базарна, 1 за умови виконання вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо профілактичних заходів протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19 з режимом роботи:

з 06-00 год. до 13-00 год. – у п’ятницю для продажу агропродовольчих та промислових товарів.

2. Відповідальність за додержанням на території ринку санітарно-епідемічних заходів безпеки з протидії поширення корона вірусної хвороби COVID-19 та оперативним усуненням порушень покласти на адміністрацію ринку.

3. Адміністрації ринку СТ «Центральний ринок» у смт. Теплик по вул. Базарна, 1:

3.1. Забезпечити виконання вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо профілактичних заходів протидії поширення корона вірусної хвороби COVID-19 під час функціонування ринку СТ «Центральний ринок» у смт. Теплик по вул. Базарна, 1;

3.2. Забезпечити належні умови праці фахівців Теплицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області протягом часу функціонування ринку.

4. Начальнику Теплицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області (Задорожному В.П.):

4.1. Забезпечити контроль за діяльністю ринку силами працівників районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області;

4.2. У разі порушення вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо профілактичних заходів протидії поширення корона вірусної хвороби COVID-19 негайно припиняти функціонування ринку СТ «Центральний ринок» у смт. Теплик по вул. Базарна, 1.

5. Начальнику  Теплицького відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУНП України у Вінницькій області (Лялюцькому В.М.): в межах наданих повноважень, забезпечити проведення заходів охорони публічної безпеки і порядку та виконання обмежувальних заходів на території ринку та прилеглих територіях.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника Теплицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Задорожного В.П. та начальника Теплицького відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУНП України у Вінницькій області Лялюцького В.М.

Головував:                                       Б. Прилуцький

Секретар комісії:                           В. Тарасишин 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше