Хто на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
ЮРІЙ ЯКОВИЧ СОКОТНЮК НАГОРОДЖЕНИЙ ОРДЕНОМ "ЗА РОЗБУДОВУ УКРАЇНИ"
Четвер, 25 червня 2020 16:01


Сьогодні, 25 червня, з нагоди прийдешнього Дня Конституції України та Дня архітектора України місцева влада привітала почесного жителя Теплика Юрія Яковича Сокотнюка.

Це - людина з великої літери, котра свого часу була на передовій розбудови нашого містечка. Працею та розумом Юрія Яковича побудовано нинішні приміщення ДНЗ "Сонечко", школи №1 тощо. Юрій Сокотнюк відважно боровся за мир у всьому світі та був учасником бойових дій на території інших держав. Він власноруч збудував родинне гніздечко, де разом із дружиною Тамарою Кирилівною виховали двох дітей. 

Символічно, що день народження по-справжньому заслуженого діяча Тепличчини припадає саме на 9 травня. Цьогоріч він відсвяткував своє 80-ліття. 

Подякувати за вагомий внесок у життя громади, її розбудову та розвиток, до Юрія Яковича завітали голова Теплицької районної державної адміністрації Олег Побірський, керівник апарату РДА Вадим Бойко, голова районної ради ветеранів України Микола Пролєєв, голова Теплицької райради Тетяна Сокотнюк. Посадовці побажали заслуженому архітектору Теплика міцного здоров'я та щасливих років життя, мирного неба і благополуччя, а також нагородили орденом "За розбудову України" та вручили почесну грамоту і квіти.

Ці люди - скарб для всієї держави і саме на них тримається вся країна. Тож цінуймо своїх героїв! 


Джерело


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше