Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Навчання для безробітних на освітній платформі Coursera
П'ятниця, 26 червня 2020 05:38

Теплицька районна філія Вінницького ОЦЗ  продовжує активно інформувати та знайомити безробітних з освітньою платформою  Coursera, яка  пропонує їм безкоштовний доступ до своїх навчальних програм.  У період карантину не варто марно гаяти  дорогоцінний час, краще його використати на самоосвіту та розвиток професійних умінь та знань.   

     

Coursera - освітня міжнародна платформа, яка пропонує онлайн-курси, відомі як MOOC - відкриті курси онлайн від найкращих університетів світу.

Тривалість навчального процесу різна – від трьох  до десяти тижнів. Протягом навчання студент має переглядати відеолекції, які надсилаються йому щотижня (відео найчастіше діляться на частини тривалістю 15-20 хвилин), читати рекомендовані статті, виконувати домашні завдання (у вигляді тестів, написання творчих завдань чи проєктів).

Навчання на Coursera є асинхронним, тобто студенти можуть переглядати лекції чи робити домашні завдання в різний, зручний для них час.

Навчання можна проходити як на персональному комп’ютері, так і на мобільному пристрої. Фахівці  філії під час дистанційного прийому  повідомляють безробітних не лише про актуальні вакансії, а для підвищення  конкурентоспроможності  інформують про переваги  освітньої   платформи  Coursera.


 

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше