Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Протокол № 13
П'ятниця, 26 червня 2020 06:00

На позачерговому засіданні районного комісії з питань ТЕБ та НС розглянуто питання обмеження часу роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності Теплицького району на період адаптованою карантину.

Протокол № 13

позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

 

   від 26.06.2020 року                                                                                                        смт.Теплик

Головував: голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, голова райдержадміністрації Побірський О.І.

Присутні члени комісії:  Прилуцький Б.В., Дем’яненко В.П., Калюженко М.І., Драньковський О.Г., Красиленко І.Ф., Задорожний В.П., Пірус В.В., Коновалюк А.В., Трамбовецький Р.І., Руденко О.Ф., Ременюк С.П., Сандал М.О.

Запрошені: члени районного оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Теплицького району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

 

І. Щодо обмежування часу роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності Теплицького району на період адаптованою карантину.

СЛУХАЛИ: заступника голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заступник голови райдержадміністрації Прилуцького Б.В.

З метою дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, направлених на запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 в місцях можливого масового скупчення людей, враховуючи норми постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та враховуючи рекомендацію обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол позачергового засідання від 24.06.2020 року № 45) щодо посилення карантинних заходів, зокрема з обмеження часу роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22-ї години, за результатами доповіді та з урахуванням обговорень,

Комісія вирішила:

1.      Обмежити режим роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності Теплицького району до 22-ї години.

Термін виконання: до закінчення адаптивного карантину.

2. Рекомендувати головам ОТГ та сільських рад:

1) довести, відповідно чинного законодавства, дане протокольне рішення позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС щодо обмеження режиму роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до власників (керівників) закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності району;

2) інформувати населення про обмеження роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22-ї години шляхом розміщення повідомлень на офіційних веб-сайтах та дошках оголошень.

3. Начальнику  Теплицького відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУНП України у Вінницькій області: в межах наданих повноважень, забезпечити проведення заходів щодо дотримання обмежень роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності району до 22-ї години на період адаптивного карантину.

4. Дане протокольне рішення обов’язкове до виконання на всій території Теплицького району (селищна та сільські ради, ОТГ).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Теплицької райдержадміністрації Прилуцького Б.В.

           

 

Голова комісії:                                                                                   О. Побірський

 

Секретар комісії:                                                                              В. Тарасишин
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше