Хто на сайті

На даний момент 36 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Можливості для молоді в Україні
П'ятниця, 26 червня 2020 11:32

Заповнивши цю форму, Ви надсилаєте Всеукраїнському молодіжному центру (https://www.facebook.com/allukryouthcenter/) та Міністерству молоді та спорту України (https://www.facebook.com/minmolodsport/) інформацію, що буде розглянута для публікації на онлайн-порталі muv.in.ua (у процесі розробки).

Заповнивши цю форму, Ви надсилаєте Всеукраїнському молодіжному центру (https://www.facebook.com/allukryouthcenter/) та Міністерству молоді та спорту України (https://www.facebook.com/minmolodsport/) інформацію, що буде розглянута для публікації на онлайн-порталі muv.in.ua (у процесі розробки). 

Онлайн-портал muv.in.ua включає розділ "Можливості для молоді в Україні" (громадян віком 14 до 35 років). Розділ передбачає інтеграцію даних про всі безкоштовні можливості для молоді в Україні з прив'язкою до конкретної локації та організації, події, програми, проєкту.

Зокрема користувачу будуть доступні узагальнені п'ять фільтрів (типів) можливостей:

1. Молодіжна інфраструктура:
міститиме інформацію про молодіжні центри, простори, коворкінги і т.п., що діють на некомерційних засадах.

2. Молодіжна участь:
міститиме інформацію про молодіжні консультативно-дорадчі органи, громадські ради, органи учнівського та студентського самоврядування, позначки на карті України, щодо цього типу можливостей, будуть прив'язані до фактичної адреси організації, при якій діє відповідне молодіжне утворення.

3. Програми та проєкти для молоді:
міститиме інформацію від організацій, що реалізують програми, проєкти та ініціативи для молоді в Україні, позначки на карті України щодо цього типу можливостей, будуть прив'язані до місця фактичної реалізації або адреси відповідальної організації.

4. Активне дозвілля:
міститиме інформацію про вуличні культури, скейтпарки, місця активного відпочинку, безкоштовні секції, гуртки і т.п.

5. Послуги для молоді:
міститиме інформацію про юридичні, психологічні, кар'єрні та інші послуги, що надаються на безоплатній основі, позначки на карті України, щодо цього типу можливостей, будуть прив'язані до фактичної адреси відповідальної організації.

Якщо Ваша організація надає різні типи можливостей для молоді, просимо Вас заповнити цю форму окремо для кожної програми, проєкту, ініціативи, послуги чи іншої можливості.

Усі питання щодо заповнення цієї форми, просимо адресувати до заступника директора
ДУ "Всеукраїнський молодіжний центр" Андрія Атрощенка на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та з нагальних питань за телефоном: 0936353234

Дякуємо за співпрацю!


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше