Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Питання якісного проведення осінньої призовної кампанії на строкову службу розглядалося на нараді з секретарями сільських громад
Понеділок, 14 вересня 2020 10:42

Сьогодні у нараді, яка пройшла в районній державній адміністрації, взяли участь очільник району Олег Побірський, військовий комісар Ігор Івахненко та майор військового комісаріату Микола Солонар. Вони звернулися до працівників сільських рад з вимогою активніше співпрацювати з потенційними призовниками, аби вони не уникали несення строкової військової служби.

За словами підполковника Ігоря Івахненка, згідно розподілу з нашого району планують призвати  24 юнаки. На даний час ситуація з призовом складна, адже більшість з тих, хто знаходиться на військовому обліку, не являються за повісткою, переховуються або ж перебувають за кордоном.

Основна робота по залученню юнаків до несення військової служби лягає на плечі працівників органів місцевого самоврядування. Відтак до кінця поточного тижня вони повинні провести відповідну роботу на місцях, адже 23 вересня перша і найбільша частина призовників мають пройти обласну медичну комісію. 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше