Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад
Вівторок, 15 вересня 2020 15:16


Голова райдержадміністрації Олег Побірський відвідав з робочим візитом  територіальні громади району, які перемогли у 17 обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад.

Поїздка розпочалася з с.Бджільна, де переможцем стали проєкти: «Придбання тренажерів для фізкультурно-оздоровчого центу при Бджільнянській ЗОШІ-ІІ ступенів» та «Інформаційна бібліотека - місток від минулого до сьогодення с.Бджільна».

Зустрівшись із директором школи Мельник Тетяною Володимирівною, Олег Іванович оглянув приміщення бібліотеки. Куди вже закуплено меблі, стелажі, очікується поставка мяких крісел, ноутбуків та телевізора, також, в шкільний тренажерний зал замовлено сучасні тренажери.

Великомочульська ЗОШ І-ІІІ ступенів стала переможцем по проєкту «Капітальний ремонт системи опалення приміщень Великомочульської ЗОШ І-ІІІ ступенів Теплицького району Вінницької області», кошти виділені, тендери відбулися, та з наступного тижня розпочнуться роботи по ремонту системи опалення.

За ініціативи голови райдержадміністрації Побірського О.І. та за підтримки голови Метанівської сільської ради Гащенка І.В. проєкт «Створення пожежно - рятувального підрозділу. с.Метанівка» повільно, але впевненно йде до свого завешення. Оглянувши хід робіт, Олег Іванович запевнив, кошти з районного бюджету в найближчий час надійдуть на рахунок сільської ради, в свою чергу Ігор Васильович пообіцяв, що до кінця жовтня всі роботи будуть завершені.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше