Хто на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Уряд схвалив постанови щодо врегулювання деяких питань проведення конкурсів в умовах карантину та спрощення процедури присвоєння чергових рангів держслужбовцям
Четвер, 19 листопада 2020 12:40


18 листопада на засіданні Уряду прийнято постанову КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 і від 22 липня 2016 р. № 448», яка врегульовує деякі питання щодо проведення конкурсів в умовах карантинних обмежень, а також оновлення компонентів вимоги до компетентності Типових вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорії «А».

Запропоновані зміни наберуть чинності з дня відновлення дії положень Законів України «Про державну службу» та «Про центральні органи виконавчої влади» в частині проведення конкурсів.

Тож які нововведення нас чекають після відновлення конкурсів?

Кандидати на зайняття посад категорій «Б» і «В», окрім посад фахівців з питань реформ, зможуть проходити тестування на знання законодавства дистанційно, у разі прийняття такого рішення суб’єктом призначення або керівником державної служби.

Також, така можливість з’явиться і для проведення співбесіди з кандидатом дистанційно в режимі відеоконференції.

В той же час, для кандидатів на посади категорії «А» та фахівців з питань реформ залишиться обов’язкове проходження тестування в Центрі оцінювання.

Ще одним важливим моментом є внесення змін до Типових вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорії «А». Такі зміни передбачають оновлення компонентів вимоги до компетентності «Доброчесність та дотримання правил етичної поведінки» та «Стратегічне бачення».

Крім цього, Урядом схвалено проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 306 і від 07 грудня 2016 року № 921».

Дана постанова передбачає:

врегулювання питання присвоєння рангів Голові Національної комісії зі стандартів державної мови та іншим її членам;

спрощення процедури присвоєння чергових рангів державних службовців, виключивши необхідність погодження подання служби управління персоналом щодо присвоєння державним службовцям, які займають посади державної служби категорії «Б» та «В», з безпосереднім керівником, якщо такий керівник не є суб’єктом призначення для відповідного державного службовця.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше