Хто на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
СЕМІНАР ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ
Понеділок, 11 січня 2021 05:38


З метою поінформованості про послуги служби зайнятості, розширення уявлення щодо шляхів успішного працевлаштування 5 січня в Теплицькій філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семіар для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС.

В семінарі взяли участь  військовослужбовці, якізвернулися до службизайнятості в пошукуроботи.Провіднийфахівець з профорієнтації Людмила Легойдаознайомилаучасниківізпослугами, які  дана категоріягромадянможеотримати в центрах зайнятості. Детально розповіла про державнігарантії у сферізайнятості для військовослужбовців, презентувала Веб-ресурсислужбизайнятості для пошукуроботи. Розглянулиможливістьвідкриттявласноїсправи, участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру, проходженняпрофесійногонавчання. Разом спробувалинаписати резюме, яке дастьможливістьконкуруватина ринку працідляефективногопрацевлаштування.

Західпройшов в дружнійатмосфері та у формідіалогу. Численнізапитанняслухачів, відкритеспілкуванняміжучасниками,  обмінінформацією і досвідом - підкресливактуальністьпроведення таких зустрічей.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше