Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
П'ятниця, 05 липня 2013 11:32

Розпочати і закінчити – повертаємось знову до робіт в поліклінічному відділенні Теплицької ЦРЛ

Сьогодні з робочим візитом в поліклінічне відділення, яке знаходиться у стадії добудови і розташоване на території теперішнього стаціонарного відділення ЦРЛ, побував начальник відділу технічного нагляду управління капітального будівництва облдержадміністрації Ігор Тимошенко. Зустрілись з ним голова райдержадміністрації Василь Малярчук, керівники первинної і вторинної ланок медицини району Віталй Шевченко та Іван Красиленко, підрядник  робіт МКП «Будівельник» Олексій Нечай.

            Метою візиту стало питання вирішення остаточних змін в проекті добудови першого поверху приміщення, окреслення меж зовнішніх і внутрішніх робіт, які необхідно завершити для здачі об’єкта в експлуатацію і подальшій передачі на баланс медичного закладу, узгодження подальших кроків у вирішенні даних питань.

            Отже, на сьогодні необхідно знайти супідрядника для МКП «Будівельник», який міг би вкласти власні кошти у завершення будівництва, що будуть відшкодовані до кінця поточного року. Потрібно завершити усі роботи по проведенню зовнішніх і внутрішніх мереж (електропостачання, опалення, каналізація), створенню зовнішньої інфраструктури.

            Керівництвом виконавчої влади і медичної галузі району вирішено, що для достатнього функціонування поліклінічного відділення вистачить два поверхи приміщення, отже третій планується здавати в оренду комерційним структурам, які власноруч проводитимуть оздоблювальні  роботи. Проте, це питання часу, оскільки вимагає грамотного юридичного вирішення. Усі необхідні роботи планується розпочати впродовж поточного місяця.

             

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше