Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
П'ятниця, 05 липня 2013 11:59

Профорієнтаційний захід в таборі «Ровесник»

«Професія до душі» -  тема профорієнтаційного заходу, який відбувся 03 липня 2013 року в Теплицькому профільному позашкільному навчально – оздоровчому закладі «Ровесник» за сприяння Вінницької обласної молодіжної громадської організації «Молодіжна ліга розвитку підприємництва» та активної підтримки Теплицького районного центру зайнятості. Мета заходу: надання інформації щодо правильного вибору майбутньої професії з обов’язковим  врахуванням вимог сьогодення щодо перспектив ринку праці, пріоритетів професійного самовизначення, виявлення власних можливостей, інформування про послуги державної служби зайнятості.

 

Цікаво та захоплююче провела змістовне спілкування з дітьми тренер – психолог Вінницької обласної молодіжної громадської організації «Молодіжна ліга розвитку підприємництва»  Ілона Зварич.

Серед відпочивальників відбувся конкурс знавців професій. Діти демонстрували  розмаїття професій,  при цьому вміло виявляли почуття влучного гумору, винахідливість, артистизм.

Допомога у свідомому професійному самовизначенні надавалася з використанням методів роботи, які відповідають літньому настрою дітей, тобто в ігровій цікавій для сприйняття та засвоєння формі. Так, виконуючи творчі завдання учасники розширили коло знань щодо нових цікавих професій: комп’ютерний дизайнер, верстатник деревообробних верстатів, програмне забезпечення тощо. Під час заходу діти  отримали знання і навики правильного, свідомого вибору професії, спираючись на власні здібності та інтереси. Під час дискусії обговорювались перспективні, сучасні та актуальні професії, популярні навчальні заклади регіону, де можна навчатися та здобути професії до душі. Діти мали можливість систематизувати свої знання щодо факторів, якими необхідно керуватися під час вибору свого майбутнього: відповідність особистісних характеристик особливостям професії, затребуваність професії на ринку праці, актуальність у майбутньому, готовність до самоосвіти та самовдосконалення, можливості особистісного росту. У проведеній службою зайнятості профорієнтаційній акції брали участь 40  учнів різних загальноосвітніх навчальних закладів відповідної вікової категорії.

Враження від відпочинку у мальовничому таборі «Ровесник» залишаться назавжди в дитячій пам’яті, а професійна порада профконсультанта для учасників, які стоять перед вибором майбутньої професії, буде першим кроком до правильного вибору майбутньої діяльності.

На завершення підведено підсумки конкурсів, визначено переможців та вручено заохочувальні призи.  Але головне – діти отримали багато корисної інформації, що  стане їм у нагоді при виборі майбутньої професійної долі.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше