Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Понеділок, 08 липня 2013 07:06

У рамках реалізації в районі завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу 5 липня  в Теплицькому районному центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями на тему “Створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу: реалізація соціальних ініціатив щодо зайнятості населення ”. 

У семінарі взяли участь начальник управління економіки райдержадміністрації Оксана Сторожук та 16 роботодавців району.

Перед учасниками семінару виступив начальник відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості Сергій Воловодівський. Він проінформував про можливість стимулювання працевлаштування громадян, які не є конкурентоспроможними на ринку праці, та стимулювання створення нових робочих місць суб’єктами малого підприємництва шляхом компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску, про порядок відшкодування фактичних витрат у розмірі 50% суми нарахованого єдиного внеску, про результати залучення безробітних до участі в роботах тимчасового характеру.

Заступник директора районного центру зайнятості Василь Сокур розповів, яким чином служба зайнятості сприяє в розвитку підприємництва району: надання безробітним громадянам допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю, надання консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності, стимулювання створення нових робочих місць суб’єктами малого підприємництва шляхом компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску.

 

Директор районного центру зайнятості Василь Мальона окреслив шляхи подальшого удосконалення співпраці територіальних органів з роботодавцями щодо забезпечення їх кваліфікованими кадрами для виробництва. Ознайомив з особливостями ринку праці, потребою ринку праці в кадрах, можливостями отримання затребуваної професії за допомогою служби зайнятості. Запропонував активніше співпрацювати із державною службою зайнятості заради економічного поступу і соціальної стабільності.

Сприяння розвитку підприємництва означає збереження робочих місць. Таким чином зберігається малий і середній бізнес - така мета семінару для роботодавців.

Свої конкретні пропозиції і побажання висловили підприємці:

О.Гевко,  Л.Задорожний, В.Сколотяний, В.Твердохліб, Н.Базуєва та інші.

Більшість їх буде узагальнено і доведено до відома виконавчих органів влади району.

Спеціалісти центру зайнятості подали кваліфіковані консультації з питань реалізації законодавства про зайнятість населення роботодавцям - учасникам семінару.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше