Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Понеділок, 08 липня 2013 12:07

 

 Звітування територіальних громад, об’їзди шкіл, легалізація праці, робота у сфері освіти і культури, проходження жнив – спектр питань, озвучених на щотижневій робочій нараді голови і заступників голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів РДА, начальниками основних служб та установ району.

            Одним з найосновніших напрямків роботи районної влади протягом поточного тижня буде проведення нарад районною робочою групою з керівництвом сільських рад щодо виконання завдань, поставлених на початку року керманичем області Іваном Мовчаном і очільником району Василем Малярчуком у галузі медицини, освіти, культури, сільського господарства, взаємодії органів місцевого самоврядування і орендарів тощо.

            Увага влади до розвитку закладів соціальної сфери завжди на часі, тому одними з перших про проведену роботу і плани на цей тиждень звітували начальники відділів культури і освіти райдержадміністрації.

 

            У галузі культури розпочалась робота по підготовці до звітування перед обласним керівництвом, завершено облаштування внутрішньої вбиральні в приміщенні Районного будинку культури, проведено увесь комплекс заходів по укріпленню стін музею Леонтовича, на ІІ півріччя планується відновлення покрівлі даного приміщення. У поточному році освоєно 600 тис. грн. на зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури нашого району, 80% цієї суми складають позабюджетні та спонсорські кошти, а також кошти з бюджетів сільських рад.

            Заклади освіти у літню пору продовжують готуватися до наступного навчального року, здійснюється об’їзд шкіл з накопиченням фотоматеріалів про зроблене.

 

            Неодноразово на різноманітних нарадах порушувалось питання легалізації праці. Так, сьогодні голова адміністрації Василь Малярчук дав доручення заступнику начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Анатолію Вігунову спільно з відповідними службами району організувати перевірку стану праці ПП Скачко (с. Велика Мочулка), де нещодавно був виявлений факт порушення законодавства про працю.

            Станом на 08.07.2013 року  розпочато обмолот пшениці, обмолочено 76% озимого ячменю (33,2 ц/га) і 30% ріпаку (28,8 ц/га). Анатолій Ковтун, заступник голови райдержадміністрації з аграрних питань, повідомив про проведення 9 липня 2013 року всеукраїнської селекторної наради з питань  проведення жнив.

 

            Перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук довів до відома присутніх розпорядження, прийняте головою адміністрації «Про заходи щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та врегулювання у разі його виникнення».

  

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше