Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Вівторок, 09 липня 2013 05:07

 

Родина і школа – дві могутні сили виховання

Отож проблема сім’ї та особливостей впливу сімейного виховання на формування особистості дитини залишається актуальною для сьогодення.

Саме тому одним із напрямів нових соціальних ініціатив Президента України «Сімейний затишок – кожній дитині» є захист права на виховання в сім’ї кожної української дитини. Тільки сім’я здатна забезпечити задоволення основних потреб дитини, і якщо не існує можливості жити з рідними батьками або опікунами, альтернативою є прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу.

З 2008 року в Теплицькому районі розпочалося створення прийомних сімей. На сьогодні у нас функціонує 6 таких сімей та один дитячий будинок сімейного типу, де виховується 16 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Остання сім’я була створена на початку 2013  року.

Саме у новоствореній прийомній сім’ї побували голова райдержадміністрації Василь Малярчук зі своїм першим заступником Анатолієм Ніколайчуком. На початку цього року  затишна сім’я Олега і Діни Гаврилюк з села Росоша, в якій є двоє спільних дітей, поповнилась чотирма прийомними донечками. Усі вони – рідні сестри, чиї батьки були позбавлені батьківських прав. Троє з дівчаток – Оксана, Олена і Катя певний час виховувались в Жмеринському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, а найменша сестричка Таня - в Одеському дитячому будинку «Перлинка». І от трапилось так, що завдяки рішучості і наполегливості Гаврилюків, теплицька земля об’єднала сестер в одну сім’ю.

 

Виховання поза родиною наклало певний відбиток на розвиток дітей. Найменші, виходячи на присадибну ділянку і допомагаючи прийомній мамі по господарству, навіть плутали моркву з кукурудзою. Але поступово, завдяки повсякденній роботі батьків і вчителів, дівчатка набираються нових знань та умінь, позитивного досвіду. Вони відчувають любов і повагу прийомних батьків і дуже вдячні їм за врятоване дитинство.

 

Вкрай важливою подією для трьох менших дітей стало їх хрещення на свято Різдва Іоана Хрестителя (у народі Івана Купала). Тепер вони матимуть не лише прийомних батьків, а й хрещених.

Василь Григорович і Анатолій Володимирович привітали дітей з цією подією, побажали прийомним батькам і дітям родинного затишку, взаєморозуміння та добробуту і подарували цінний подарунок.

  

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше