Хто на сайті

На даний момент 6 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер

ГОЛОВА ТЕПЛИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


ПОБІРСЬКИЙ ОЛЕГ ІВАНОВИЧ

Народився 26 травня 1969 року. В 1995 році закінчив Вінницький державний сільськогосподарський інститут, вчений агроном.

Декларація

Робочий телефон: (04353) 2-12-05
смт. Теплик, вул. Незалежності, 25

Основні обов'язки:

Очолює Теплицьку районну державну адміністрацію, здійснює керівництво її діяльністю, несе відповідальність за виконання покладених на районну державну адміністрацію завдань і за здійснення нею своїх повноважень.

 Представляє райдержадміністрацію у відносинах з іншими органами, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями та громадянами як в Україні, так і за її межами.

 Утворює, організовує, ліквідовує апарат, відділи, управління та інші структурні підрозділи районної державної адміністрації відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”.

 Призначає на посади та звільняє з посад заступників голови райдержадміністрації, працівників апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та їх заступників. За погодженням з керівниками відповідних управлінь, відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрації призначає на посади та звільняє з посад керівників відділів, управлінь та інших структурних підрозділів райдержадміністрації подвійного підпорядкування.

Призначає на посади та звільняє з посад, укладає контракти з керівниками підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління райдержадміністрації.

Погоджує призначення на посади керівників підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 Інформує облдержадміністрацію та населення району про суспільно-політичну, соціально-економічну, екологічну ситуацію в районі.

 Забезпечує формування проекту бюджету та програм соціально-економічного розвитку, охорони довкілля та подає їх на розгляд районної ради. Організовує виконання цих програм.

 Здійснює загальне керівництво мобілізаційною підготовкою та цивільною обороною району. Координує діяльність РВ  ГУ НП  України у Вінницькій області,  Теплицького відділення Гайсинської об"єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області, Теплицького РВК.

 Забезпечує взаємодію райдержадміністрації з районним судом, прокуратурою району, управлінням СБУ. Організовує взаємодію райдержадміністрації з банківськими установами району.

 Контролює виконання повноважень виконкомів місцевих рад в галузі оборонної роботи, забезпечення законності, правопорядку.

 Забезпечує взаємодію райдержадміністрації з районною радою. Виступає розпорядником коштів райдержадміністрації.

 

Здійснює інші функції, передбачені Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня.

Робочий телефон: (04353) 2-12-05
смт. Теплик, вул. Незалежності, 25

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше