Хто на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ

ТЕПЛИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

СЛЬОТА ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ

Народився 16 лютого 1983 року в смт.Теплик  Вінницької області. В 2005 році закінчив Тернопільську академію народного господарства, «Облік і аудит», спеціаліст з обліку і аудиту.

Робочий телефон: (04353) 2-14-63
смт. Теплик, вул. Незалежності, 25
Декларація

Виконує обов'язки голови районної державної адміністрації на період його відсутності.

Відповідає за:

реалізацію в районі державної політики в галузі сільського господарства, розвитку соціальної сфери села, продовольчої безпеки населення;

реалізацію політики  в галузях промисловості,  будівництва, житлово-комунального господарства  та  підприємствах транспорту, зв‘язку;

регіональної  політики;

розвитку лісового господарства;

вирішення питань землеустрою та моніторингу земель;

додержання правил санітарної охорони, здійснення заходів щодо запобігання інфекційним захворюванням, епідеміям та їх ліквідації;

впровадження економічних реформ в районі, розробку проектів програми соціально-економічного розвитку;

забезпечення виконання реєстраційних функцій,  надання адміністративних  послуг  в районі.

Забезпечує:

контроль за виконанням Конституції України, законів України, актів  Президента України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня,  розпоряджень з питань агропромислової політики;

організацію роботи із впрова­дження структурної, технічної та технологічної політики в агропромислово­му комплексі;

 реалізацію державної політики що­до підтримки сільськогосподарського виробництва.

Забезпечує контроль за виконанням Конституції України, законів України, указів і розпоряджень Президента України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня, доручень голови райдержадміністрації з питань агропромислового розвитку, економічної і промислової політики.

Сприяє формуванню на території району інтегрованих структур виробництва і переробки сільськогосподарської продукції, прозорої та конкурентної ринкової інфраструктури щодо матеріально-технічного забезпечення та ринків збуту продукції агропромислового комплексу.

Відповідає за реформування системи економічних і промислово-виробничих відносин, структурної перебудови господарського комплексу, формування мережі ринкової інфраструктури, інформатизацію управлінської діяльності та створення умов для розвитку підприємництва,  захисту прав споживачів. Відповідає за реалізацію в районі державної політики у галузях житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту, зв’язку, у сфері цивільного та шляхового будівництва, містобудування та архітектури, охорони праці, з питань зайнятості населення.

Організовує роботу з питань реалізації  в районі політики функціонування виробничої сфери в умовах реформування економіки, забезпечує реалізацію та залучення інвестицій у виробничу сферу району.

Організовує впровадження політики соціальної розбудови сільської місцевості, виконання державних і регіональних замовлень з виробництва і заготівлі сільськогосподарської продукції.

Забезпечує взаємодію з підприємствами, організаціями, установами, розташованими на території району, незалежно від форм власності з питань, пов'язаних з сільськогосподарським виробництвом.

Здійснює контроль за реалізацією на території району державної політики в економічній сфері, в галузях промисловості, торгівлі та побутового обслуговування  населення району,  розвитку підприємництва та регуляторної політики.

Організовує розробку проектів програм соціально-економічного розвитку району, проведення економічної експертизи та забезпечує контроль за їх реалізацією, забезпечує здійснення економічного аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств району, що входять до основного кола звітності.

Організовує роботу з питань здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, проведення державної експертизи проектів будівництва, реставрації та реконструкції об’єктів,  забезпечення виконання завдань будівництва об’єктів житлового, дорожнього і цивільного призначення та ефективного використання капітальних вкладень, що спрямовують на цю мету.

Організовує роботу з питань енергозабезпечення, енергозбереження,  виконання плану заходів з інформаційного супроводження реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Україні у 2015 році», сприяє погашенню заборгованості за наданні житлово-комунальні послуги та енергоносії.

Організовує роботу з питань погашення заборгованості із заробітної плати.

Забезпечує дотримання вимог чинного законодавства при роботі з таємними документами.

Координує та контролює (з питань здійснення повноважень районної державної адміністрації) діяльність, сприяє у виконанні покладених завдань:

управління агропромислового  розвитку райдержадміністрації,

управління ветеринарної медицини у Теплицькому районі;

відділу статистики у Теплицькому районі;

райспоживспілки та інших організацій торгівлі, аптечної системи;

відділу Держземкадастру у Теплицькому районі;

відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації;

        відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Взаємодіє та здійснює контроль (в межах повноважень) за діяльністю:

ВАТ “Райагрохім”;

філією ”Райагроліс”;

ТОВ “Кублицьке ХПП”;

міжгосподарським комбінатом хлібопродуктів;

хлібзаводом;

Теплицьким районним сектором ГУ ДСНС;

ВАТ "АТП – 10553";  

комунальних підприємств району;  

цеху ТП №18 смт.Теплик ВФ ПАТ «Укртелеком»;

вузлу поштового зв’язку;

Теплицьких електричних мереж ПАТ «Вінницяобленерго»;

філії ”Теплицький райавтодор”;

управління газового господарства;

міжгосподарського відділу капітального будівництва;  

ДП ”Бджільнянський спиртовий завод”;

агроформувань та фермерських господарств району незалежно від форм їх  власності.

Співпрацює з товариствами мисливців і рибалок району.

Взаємодіє з сільськими, селищною  радами (згідно з розподілом), їх виконавчими комітетами, сприяє у здійсненні ними власних повноважень місцевого самоврядування, контролює виконання наданих їм законом повноважень органів виконавчої влади, у сферах житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, будівництва, соціально-економічного розвитку.

Очолює комісії  райдержадміністрації; конкурсну на  заміщенню  вакантних  посад;  призовну; консультативні, інші комісії; дорадчі та допоміжні органи, утворені головою районної державної адміністрації для сприяння здійснення повноважень районної державної адміністрації.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше