Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
На Вінниччині відзначили День партизанської слави
Понеділок, 23 вересня 2013 06:54
Традиційно, на Іллінеччині – краї партизанської слави – відбулися обласні урочистості з вшанування партизан та підпільників Вінниччини. У святкових заходах взяв участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан. «Сьогодні ми вкотре зібралися, аби вшанувати справжніх героїв, – зазначив у вітальній промові керівник області. – Ми в неоплатному боргу перед невмирущим подвигом ветеранів.»
Вітаючи присутніх, голова облдержадміністрації також відзначив, що цьогоріч Вінниччина отримала 280 мільйонів гривень на забезпечення соціальної підтримки ветеранів, що на 20 мільйонів більше, ніж у минулому році. 
Іван Мовчан наголосив, що створення якісних умов життя ветеранів, незалежно від того, де вони проживають, чи в місті, чи в селі, є обов’язком місцевих органів влади. 
«Таке завдання ставить перед нами Глава держави, і ми постараємося зробити все для того, щоб ви відчували нашу турботу», – відзначив голова облдержадміністрації. 
Під час урочистостей голова облдержадміністрації Іван Мовчан та заступник голови облради Юрій Медвєдєв вручили колишнім партизанам і підпільникам Почесні грамоти від імені обласної державної адміністрації та обласної Ради та грошові винагороди.
Святковим концертом вітав учасників урочистостей ансамбль пісні і танцю Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних сил України. Після концерту учасники свята поклали вінки і квіти до Меморіалу Слави. Завершилися урочистості обідом з обов’язковим атрибутом свята – «партизанською кашею».

 
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше