Хто на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Виїзний прийом голови райдержадміністрації в Росошанській сільській громаді
Понеділок, 23 вересня 2013 08:52
Згідно графіка роботи голова району Василь Малярчук з робочою групою відвідав наприкінці тижня  Росошанську сільську громаду та провів особистий прийом громадян. Клопотання місцевих жителів стосувалися, зокрема, отримання майнового паю, використання землі під пасовище, водопостачання та  облаштування вбиралень в місцевій школі.
Переважна більшість питань, з якими громадяни звернулися до керівника районної  виконавчої влади, вирішилася одразу в робочому порядку. За зверненнями, питання яких потребували додаткового вивчення, заведено контрольно-реєстраційні картки та доручено відповідним підрозділам і установам надати відповіді заявникам з порушених ними питань.
Загалом з початку року до органів районної влади надійшло 212 звернень. Зазвичай жителів району  цікавлять питання соціального захисту, надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових проблем, земельні відносини та ін.
Усі звернення громадян знаходяться на особистому контролі голови РДА Василя Малярчука до остаточного їх врегулювання й вирішення.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше