Хто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Важливе місце в питаннях забезпечення якісних умов життя відводиться освітленню населених пунктів
Понеділок, 23 вересня 2013 13:49
Президент України В.Ф.Янукович у своїх ініціативах наголошує на необхідності покращення та забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання. Важливе місце в питаннях забезпечення якісних умов життя відводиться освітленню населених пунктів, адже саме від благоустрою та наявності вуличного освітлення визначається імідж кожного населеного пункту. Добре світло – це передумови для повноцінного життя людини і важлива складова системи життєзабезпечення будь-якого населеного пункту.
Так у 2013 році Росошанська територіальна громада взяла участь в Х обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Сільська рада представила свій проект «Освітлення сільських вулиць – запорука покращення соціального розвитку Росошанської територіальної громади». За результатами конкурсу громада отримала 20 тис. грн. Для повної реалізації свого проекту росошани отримали із районного й місцевого бюджету по 5 тис. грн. та  20 тис. грн. спонсорської допомоги. На даний час громада працює над втіленням проекту в життя.
Загалом робота по відновленню зовнішнього освітлення в населених пунктах району не буде зупинятись, а навпаки набиратиме обертів. На цьому наголосив голова райдержадміністрації Василь Малярчук під час проведення виїзного прийому в Росошанській територіальній громаді.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше