Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Цікава і пізнавальна екскурсія
Понеділок, 23 вересня 2013 13:55

Спортивно-туристичний клуб «Оріон» постійно піклується про те, щоб дозвілля його вихованців було цікавим та різноманітним. Прикладом цього може бути і вересневий вихідний, коли юні орієнтувальники завітали на екскурсію до Теплицького хлібзаводу.  Ніякі природні примхи  не стали їм на заваді і учні Теплицького ПАЛ, Великомочульської, Маломочульської та Теплицьких шкіл разом зі своїм керівником вчасно дістались до заводської прохідної для того, щоб ближче  познайомитись з такою важливою і корисною справою як випічка хліба.

На території заводу дітей радо зустріло керівництво підприємства, а головний технолог хлібзаводу Валентина Тимофіївна провела для юних спортсменів цікаву екскурсію. Ознайомлення із заводом розпочали з цеху  у якому звичайне борошно перетворюється на тісто.  Нам показали всі технологічні етапи виробництва,  пройшовши які сира хлібна маса стає ароматною булкою або запашним хлібом.
Лише перебуваючи на підприємстві, головною продукцією якого є    найкоштовніший скарб - духмяний хліб  з  усією повнотою можливо зрозуміти сутність прислів’я «Хліб — усьому голова». Не всі сьогодні  замислюються над тим яких зусиль потрібно  докласти за участі десятків рук людей різних професій щоб спекти цю маленьку буханку хліба.
І ніхто не любить хліб більше за людей, котрі його роблять. Саме ці прописні істини зуміли зрозуміти юні екскурсанти під час відвідин хлібзаводу, а сама екскурсія  стала для них нагадуванням про те, що до праці хлібороба треба ставитись з великою повагою як і бережно відноситись до самого хліба.
Екскурсія дітям дуже сподобалась, адже вони відкрили для себе всі тонкощі процесу виробництва хліба, а по її завершенні на дітей ще й очікувало презентаційне частування. Висловлюю слова щирої вдячності всім працівникам Теплицького хлібзаводу  і особисто його керівнику Віталію Анатолійовичу за цікаву і пізнавальну  екскурсію, яку вони провели для гуртківців СТК «Оріон».
Олександр МИРОНОВ
Начальник відділу у справах сім’ї та молоді  Теплицької райдержадміністрації;
керівник районного спортивно - туристичного клубу «Оріон»
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше