Хто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Щотижнева нарада голови райдержадміністрації
Понеділок, 23 вересня 2013 13:58
Василя Малярчука з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, начальниками окремих установ і служб району, якою розпочинається кожен трудовий тиждень, сьогодні була присвячена підготовці до звіту району перед обласним керівництвом 14 жовтня цього року.
            Присутні обговорювали виконання доручень, поставлених на початку року керманичем області Іваном Мовчаном. Зокрема була відмічена позитивна динаміка по виконанню завдань в усіх галузях господарювання. Адже була проведена значна робота по облаштуванню внутрішніх вбиралень на ФАПах, в дитячих садочках і школах, по проведенню поточних ремонтів,  по переведенню закладів бюджетної сфери на альтернативні види палива, по оснащенню закладів культури тощо.
Голова райдержадміністрації Василь Малярчук акцентував увагу учасників наради на подальшій активній підготовці до звіту та зазначив, що одним з найосновніших напрямків роботи районної влади є реалізація  завдань та доручень Президента України щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти.
На даний час в районі функціонує 28 дошкільних навчальних закладів, в яких виховується 861 дитина. У поточному році забезпечено 100-відсоткове охоплення дітей 5-річного віку дошкільною освітою. Впродовж декількох останніх років в районі зростає показник охоплення дошкільною освітою дітей віком від 3 до 6 років. На сьогодні  він становить 96,2 %.
За результатами роботи Василь Малярчук дав відповідні доручення виконавцям і чітко окреслив строки їх виконання.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше