Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Данина всенародної поваги
Вівторок, 24 вересня 2013 06:29

День партизанської слави - це данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя. 6200 партизанських загонів і груп, які налічували близько мільйона людей, завдавали відчутних втрат гітлерівським військам на окупованій території, сприяючи просуванню частин і з’єднань Радянської Армії на захід. Антифашистський опір українського народу – це історія героїзму і жертовності наших батьків та дідів. Подвиг партизанів і підпільників в ім’я свободи майбутніх поколінь – неоціненний.

 

 

Святий обов’язок прийдешніх поколінь - берегти пам'ять про мужність оборонців  і визволителів. З почуттям глибокої вдячності тепличани вшановують своїх славних земляків – народних месників часів Великої Вітчизняної, людей сильних духом і чистою совістю, хто чинив активну непокору ненависним загарбникам.
Так до Дня партизанської слави в читальному залі Центральної бібліотеки підготовлено перегляд літератури «Немеркнуче світло великого подвигу». До уваги користувачів представлені книги військової тематики, мемуари, спогади учасників та очевидців. Значне місце займає матеріал про партизанського ватажка, секретаря підпільного комітету А.К. Микитенка, командира Другої Партизанської бригади А. Г. Кондратюка та інших народних месників.
Хай завжди живе пам'ять про цих мужніх, безстрашних людей, які віддали своє молоде життя за волю рідного народу.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше