Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Тепличчина відзначає День партизанської слави.
Вівторок, 24 вересня 2013 11:20
Скільки б років не минуло від тієї страшної кровопролитної війни, що випала на долю нашого мужнього і сильного народу, пам'ять  про неї не згасне. Щороку у вересні вся Україна вшановує народних месників найжорстокішої і найзапеклішої війни ХХ століття. Свій внесок у наближення Перемоги здійснила і Тепличчина - у воєнні роки вона була відомим партизанським краєм. Тут  діяли три загони другої партизанської бригади: ім. Леніна, Сталіна, Чапаєва та диверсійна група ім. Суворова.
На передодні всенародного свята Дня партизанської слави представники органів влади, підприємств, організацій, громадських організацій, учнівської молоді району зібралися біля пам’ятника загиблим воїнам, щоб віддати шану організаторам, активним учасникам підпільного та партизанського руху. Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятника уславленому організатору і керівнику підпільно – партизанського руху на Тепличчині Андрію Микитенку. «Честь вам і шана, дорогі партизани й підпільники за ваш подвиг і перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в побудові незалежної України. Здоров'я, щастя, добра й благополуччя вам і вашим родинам» -  таким словами звернувся до ветеранів заступник голови райдержадміністрації Олег Олійник під час урочистого мітингу.
З нагоди Дня партизанської слави Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради була нагороджена жителька смт Теплика, колишня партизанка – Власюк Параска Петрівна. На території Теплицького району проживає ще двоє колишніх партизан-підпільників, яких у святковий день провідали та привітали представники органів влади.

 
 
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше