Хто на сайті

На даний момент 39 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
В районі триває моніторинг розвитку дошкільної освіти
Середа, 25 вересня 2013 08:02

У центрі уваги соціальних ініціатив Президента України – майбутнє держави: діти. У Теплицькому районі активно реалізовуються завдання і доручення Глави держави щодо забезпечення доступу кожної дитини до закладів дошкільної освіти.

З цією метою голова райдержадміністрації Василь Малярчук здійснив  робочу поїздку по дошкільних закладах району. Він відвідав Комарівську територіальну громаду, де побував в дитячому садочку. Дошкільний заклад було перенесено в приміщення Комарівської ЗОШ, яка з цього навчального року набула статусу І-ІІ ступенів.
Всі витрати на реконструкцію дитячого садка взяло на себе ТОВ «Теплик Агро», меблі та підведення комунікацій оплатила сільська рада. Василь Григорович зустрівся з місцевими землекористувачами з питання облаштування ігрового майданчика щойно реконструйованого приміщення дитячого садка. Майже всі сільгоспвиробники уже виконали соціальні угоди, тож необхідне додаткове кооперування коштів.
Побував голова райдержадміністрації в усіх закладах соціальної сфери Петрашівської територіальної громади. Об’єктом № 1 його візиту став  місцевий дитячий садок.
В цьому закладі завершуються ремонтні роботи по ПРООН проекту «Енергозберігаючі заходи в ДНЗ «Двіночок» с.Петрашівка Теплицького району (капітальний ремонт)». Загальна вартість цього проекту склала 151,1 тис. грн.
За рахунок цих коштів у приміщенні було замінено 22 вікна, 2 дверей, встановлено сучасний твердопаливний котел. Було оновлено фасад та ігровий майданчик закладу, йдуть до завершення роботи по облаштуванню внутрішніх вбиралень. Відкриття дитячого садка, за підрахунками голови села, планується на першу декаду жовтня.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше