Хто на сайті

На даний момент 48 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Район активно готується до зустрічі холодів
Четвер, 26 вересня 2013 08:35
До такого висновку дійшов його очільник Василь Малярчук, об’їхавши не один заклад соціальної сфери району, причому  найвіддаленіші з них – школи, дитячі садочки і ФАПи сіл Петрашівка, Соболівка, Антонівка. Впевнено може зустрічати осінньо-зимовий період Петрашівська школа. З районного бюджету було виділено кошти для придбання двох піролізних котлів чеського виробництва, які принесуть тепло в шкільні стіні найближчим часом, адже наразі тривають ремонтні роботи котельні, монтаж димарів та вентиляційної системи.
У приміщенні Петрашівського навчального закладу для найменших реалізується проект з втілення енергозберігаючих технологій: замінено вікна і частково двері, встановлено сучасний опалювальний котел, звершуються внутрішні ремонтні роботи, облаштовано внутрішні вбиральні.
Готуються до зими і в Соболівській дільничній лікарні. Минулої зими другий поверх приміщення закладу був не задіяний, оскільки виникли певні проблеми з опалювальною системою. Це призвело до того, що пацієнти стаціонару тіснилися в кількох палатах денного стаціонару та кабінетах лікарів сімейної медицини. Цьогоріч ситуація змінюється – завершується монтаж нової опалювальної системи, продовжується заготівля дров для сучасного котла, вирішується питання підключення до тепломережі пункту невідкладної допомоги. Найближчим часом також планується замінити вікна.

Жителі Антонівської територіальної громади з нетерпінням очікують підключення сільської мережі до газопроводу. Найважчим виявився фінальний етап через процедуру погодження усіх дозвільних документів. Усі відповідальні особи запевнили голову району Василя Малярчука в тому, що жителі Антонівки зустрінуть опалювальний сезон вчасно і в теплих оселях.

Незадоволення ходом підготовки до зими викливала ситуація в Петрашівському ФАПі, який потребує створення комфортних умов для відвідувачів: облаштування внутрішньої вбиральні, заміни вікон, проведення ремонту тощо. У зв’язку з цим голова визначив конкретні терміни для наведення порядку головному лікарю сімейної медицини Віталію Шевченку і сільському голові Ігорю Яремушку, які мають знайти шляхи співпраці з місцевими інвесторами.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше