Хто на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Голова Місії ЄС в Україні Ян Томбінський зустрівся з викладачами і студентами Вінницького національного технічного університету
Четвер, 26 вересня 2013 09:34
Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський 25 вересня зустрівся з викладачами і студентами Вінницького національного технічного університету, на базі якого того ж дня відбувалася конференція єврорегіону «Дністер». Голова облдержадміністрації Іван Мовчан, який представив гостя колективу університету, наголосив:
«Вінницький технічний університет – один з найкращих технічних вишів України. Його студенти – представники покоління, які разом з європейськими партнерами будуватимуть нову Вінниччину і нову Україну». 

Ян Томбінський підкреслив важливість технічної освіти для будівництва сучасного суспільства. На його думку, високий рівень технічної освіти – це фантастичний потенціал, який наша країна повинна використати для свого подальшого розвитку. 
Студенти університету поставили пану Томбінському чимало запитань, на які він дав відповіді. 
На завершення розмови Голова Представництва ЄС в Україні наголосив, що Україна – європейська держава, і для ЄС важливо, щоб вона була сильною, стабільною і багатою.
Після того Ян Томбінський вручив відзнаки студентам – переможцям міжнародного конкурсу веб-дизайну. 
Ректор університету Володимир Грабко підкреслив, що таким чином відкрито нову сторінку в історії університету, адже до цього моменту посли ніколи не вручали нагороди студентам.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше