Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Іван Мовчан: «На Вільнюському саміті ми можемо отримати лише інструмент для розвитку. А перспективу ми повинні створювати своїми руками, розумом і працею»
Четвер, 26 вересня 2013 09:49

25 вересня голова Вінницької державної адміністрації Іван Мовчан зустрівся з Головою Представництва ЄС в Україні Яном Томбінським. В офіційній зустрічі взяли участь також голова обласної ради Сергій Татусяк і вінницький міський голова Володимир Гройсман. Відкриваючи зустріч, Іван Мовчан сказав:

«Сьогодні, за 2 місяці до Вільнюського саміту, для нас є знаковою зустріч з Главою Представництва ЄС в Україні. Усі програми розвитку в області спрямовані, перш за все, на підвищення рівня умов життя людей. Ми змінили свої пріоритети і зосередилися на тому, що складає основу життя кожної людини. Галуззю номер один для нас є охорона здоров’я. У розвиток цієї та інших галузей ми залучаємо всі можливі ресурси, зокрема – гранти Європейського Союзу. Ми робимо значний акцент на умовах надання медичних послуг населенню міст і сіл області. Така ж активна робота проводиться в галузях освіти і культури, екології і благоустрою територій, надання адміністративних послуг. Я вважаю, що це основні складові, які впливають на рівень життя громадян на території області». 
Після цього Іван Мовчан охарактеризував аграрний потенціал області і надав слово для привітання Сергію Татусяку і Володимиру Гройсману. 
Ян Томбінський у відповідь висловив задоволення побаченим у Вінниці. 
«Це мій перший візит до Вінниці, – сказав посол, – але за п’ять годин перебування у вашому місті у мене склалося враження, що я знайомий з усіма вами багато років. Мені сподобалася атмосфера і ваше розуміння того, що в ХХІ столітті кордони не мають такого значення, як це було раніше. Вони повинні об’єднувати, а не роз’єднувати країни. Приємне враження залишив технічний університет. Це приклад ефективної інвестиції в майбутнє. Що стосується майбутньої угоди про асоціацію з ЄС, то мушу сказати, що після Вільнюського саміту чуда не станеться. Це лише створення можливостей для стратегії розвитку, якими ви маєте скористатися». 
«Ми не чекаємо чуда, – відповів Іван Мовчан. – Розуміємо, що на саміті у Вільнюсі ми можемо отримати лише інструмент для розвитку. А свою перспективу ми повинні створювати своїми руками, розумом і працею». 
Після офіційної частини зустрічі її учасники обмінялися сувенірами і відповіли на запитання журналістів. 
 

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше