Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Україна постійно працює над створенням сприятливих умов для бізнесу та інвестицій - Глава держави
Вівторок, 22 жовтня 2013 13:40

Україна постійно проводить роботу щодо створення привабливого бізнес-клімату, наголошує Президент Віктор Янукович. Виступаючи на українсько-чеському бізнес-форумі, Глава держави зазначив, що цьому сприяє, зокрема, діяльність Ради інвесторів при Президенті України, а також застосування закону про державно-приватне партнерство.

«Ми працюємо разом із відомими консалтинговими компаніями світового рівня, залучаємо до цієї роботи інвесторів», - сказав Віктор Янукович.
У цьому контексті Глава держави закликав українських та чеських інвесторів до активної співпраці. «Я переконаний у тому, що ми будемо створювати всі умови і вітати таку співпрацю», - підкреслив він.
Президент навів кілька прикладів успішного співробітництва з чеськими партнерами. Зокрема, за його словами, активно працює на українському ринку чеське підприємство «Квазар Плюс». Крім того, французько-чеська компанія «Сежелек» спільно з українською корпорацією «Богдан» починає випуск тролейбусів для ринку ЄС. Глава держави нагадав, що ця компанія у співпраці з Львівським автобусним заводом виготовила тролейбуси для Києва, Дніпропетровська і Донецька в рамках підготовки до Євро-2012.
Ще одним успішним прикладом українсько-чеської співпраці Віктор Янукович назвав спільне з компанією «Шкода транспортейшен» виробництво в Україні двосистемних шестиосних електровозів з використанням комплектуючих українського виробництва у рамках реалізації програми відновлення вітчизняного локомотивного парку.
За словами Глави держави, в рамках впровадження економічних реформ в Україні ведеться робота з удосконалення дозвільних документів, спрощення започаткування бізнесу, упорядковуються взаємини між контролюючими органами і суб’єктами підприємництва.
«З боку держави треба створювати умови. Україна кілька років займається реформами, системно займається, практично з 2010 року. І ті закони, які ми прийняли останнім часом, вони спрямовані на поліпшення інвестиційного, бізнес-клімату в нашій державі», - сказав Віктор Янукович. Він зазначив, що в рамках реалізації Програми економічних реформ на 2010-2014 роки вже здійснено низку важливих кроків у цьому напрямі.
Президент нагадав, що з 1 червня 2012 року набув чинності новий Митний кодекс, розроблений відповідно до світових стандартів.
Крім того, за словами Віктора Януковича, значна увага приділяється боротьбі з корупцією та корпоративним рейдерством. Зокрема, ведеться робота над удосконаленням антикорупційного законодавства з метою усунення низки прогалин та підвищення ефективності боротьби з корупцією.
«Ми працюємо спільно з міжнародними експертами, ми відновили роботу Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів і протидії незаконному поглинанню і захопленню підприємств, яка спрямовує свою діяльність на розробку та імплементацію ефективних механізмів боротьби з рейдерством. Ця проблема існує, але ми не сидимо склавши руки», - сказав Глава держави.
Президент також підкреслив, що позитивні зміни, які відбуваються в економічній та законодавчій сферах, відображаються й на міжнародних рейтингах нашої держави. Так, за його словами, в останньому рейтингу конкурентоспроможності швейцарського Інституту розвитку менеджменту Україна піднялася з 56-го на 49-е місце.
 
Прес-служба Президента України Віктора Януковича
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше