Хто на сайті

На даний момент 48 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Садочок «Сонечко» - результат активної співпраці влади, органів місцевого самоврядування і бізнесу.
Вівторок, 22 жовтня 2013 13:58

Сьогодні в селі Комарівка Теплицького району відбулась визначна подія. Завдяки активній співпраці влади, органів місцевого самоврядування і бізнесу розпочав свою роботу дошкільний начальний заклад «Сонечко». Тепер наймолодші жителі громади матимуть прекрасні кімнати, відремонтовані відповідно до сучасних стандартів, у приміщенні місцевої школи.

 

На свято зібралось чимало мешканців громади та гості: голова райдержадміністрації Василь Малярчук, заступник голови районної ради Руслан Трамбовецький, перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Щербатюк, актив села, представники Вінницького телебачення та районної преси. Свято відкрив начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Володимир Прокопенко та надав слово для привітання  очільнику району В.Г. Малярчуку. Василь Григорович у свою чергу зазначив, що на підтримку ініціатив Президента України та на виконання доручення голови ОДА Івана Мовчана щодо покращення соціально-економічногго розвитку району, районна державна адміністрація цілеспрямовано проводить комплекс заходів щодо поліпшення надання якісних послуг в системі освіти та дошкільного виховання. Вся діяльність влади, її стремління, щоденна практична робота направлені на створення людських благ, надання сучасних послуг для розвитку і виховання наших дітей та молоді. Голова райдержадміністрації привітав всіх присутніх із святом та висловив сподівання, що дітям буде комфортно і затишно у новому садочку, а вихователі наповнять їхні серця щирістю і добром, зуміють виростити  з них достойних громадян рідної України, якими буде гордитись наш край.
З вітальним словом до односельців звернувся сільський голова Петро Прокопенко, який говорив, що відкриття дитячого закладу стало справжнім святом для всіх жителів Комарівської територіальної громади: і дорослих, і дітей. Завдяки підтримці влади, активності батьків, згуртованості підприємців на території села розпочав свою роботу дитячий садочок «Сонечко». Буквально за кілька місяців частина приміщення школи перетворилася на сучасний дитячий садочок на 45 місць: просторі ігрові зали, комфортні меблі, відповідне естетичне оформлення, чудовий ігровий майданчик. Петро Степанович зазначив, що на ремонт садочка затрачено майже 270 тис. грн., левова частка яких (майже 200 тис. грн.) була надана ТОВ «Теплик-Агро» (керівник Василь Анченко).
Урочистості продовжились виступами найменших і, власне, винуватців свята – вихованців дитячого садочка. Привітати дошкільнят також завітав дитячий зразковий колектив «Перлинка» (керівник Валентина Марчук).
З вітальними словами виступали вдячні батьки, працівники садочка, вони дякували спонсорам, владі за сприяння у розвитку громади. Усі промовці бажали новому закладу цікавих творчих звершень, талановитих вихованців.
І ось найурочистіший момент - Василь Малярчук, Петро Прокопенко, завідуюча дошкільним закладом Оксана Мартинович перерізають червону стрічку. Далі отець Олексій – настоятель Свято-Покровського храму провів церемонію освячення приміщення садочка.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше