Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Іван Мовчан провів підсумкову прес-конференцію
Середа, 23 жовтня 2013 05:17

Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан провів прес-конференцію, під час якої повідомив журналістам про підсумки соціально-економічного розвитку області за 9 місяців 2013 року і дав відповіді на запитання.

«Кілька днів тому завершилися звіти керівників районів і міст. Такі звіти запроваджені в рамках нового управлінського формату, який діє на території області з початку року, – повідомив голова ОДА. – Ми ставили перед собою мету дійти до кожного населеного пункту, з’ясувати кожну проблему і крок за кроком ці проблеми вирішувати. Ми оголосили цей рік роком без політики і залучали до роботи громадські організації і представників різних партій. Під час піврічних звітів вони були присутні і могли оцінити нашу роботу. 
Звіти за 9 місяців відбувалися в залі обласної адміністрації, причому щодня збиралися представники п’яти-шести районів чи міст і слухали звіт не лише свого керівника, а й керівників сусідніх районів. Це дало їм можливість провести деякі паралелі, подумати, на що треба звернути більше уваги, запозичити у сусідів ефективні методи роботи. У нас є певні досягнення в агропромисловому комплексі, і в соціальній сфері. Картина досить строката. Але це було не змагання. Головним завданням було знайти можливість змінити на краще ситуацію там, де це було потрібно. Тому варто порівнювати той рівень, який був до початку робіт, і той, який маємо тепер».
Журналісти поставили Івану Мовчану 25 запитань на різні теми. Представників ЗМІ цікавили виконання завдань, поставлених Президентом України, проблеми цукрової і спиртової галузей, впровадження програми «Доступне житло», створення центрів надання адміністративних послуг у районах області, розвиток ринків збуту, програма «Шкільний автобус», стан доріг та чимало інших тем.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше