Хто на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Виконання програми «Доступне житло»
Середа, 23 жовтня 2013 10:41

Як свідчить моніторинг виконання програм доступного житла, Вінницька область займає серед інших регіонів лідируючі позиції. Цього результату досягнуто  завдяки реалізації соціальних ініціатив Президента держави В.Ф.Януковича в частині отримання населенням доступного житла.

 

 

Районна влада приділяє велику увагу покращенню житлових умов мешканців. Голова райдержадміністрації особисто контролює хід виконання програми «Доступне житло». Нагадаємо, що наразі відбувається реконструкція одного з приміщень колишнього військкомату, в якому планується обладнати 5 квартир (на виконання в районі Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки).
Голова райдержадміністрації Василь Малярчук побував з робочим візитом на об’єкті реконструкці. Він оглянув об’єкт та поспілкувались з майбутніми власниками квартир. На даний час здійснено демонтаж перегородок та підлоги, замінено вікна та двері, утеплено зовнішні стіни, здійснюється перепланування приміщень всередині. За попередніми розрахунками особами, які беруть участь у реконструкції будівлі під житло, освоєно 135 тис. грн. Вирішено питання щодо фінансування розроблення ПКД.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше