Хто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Тиждень знань з безпеки життєдіяльності
Середа, 23 жовтня 2013 13:26
На виконання Плану роботи відділу освіти на 2013 рік та з метою проведення цілеспрямованої роботи з учасниками навчально-виховного процесу щодо профілактики  травматизму з 21 по 25 жовтня 2013 року в навчальних закладах району проводиться Тиждень знань з безпеки життєдіяльності.
У 25 загальноосвітніх школах району напередодні осінніх канікул здійснюються різноманітні заходи, що спрямовані на формування в учнів навичок дотримання правил поведінки у НС,  навичок здорового способу життя, гармонізованих  з природними, технічними, соціальними чинниками, на виховання уважного ставлення до власної безпеки та безпеки життєдіяльності оточуючих. Ці завдання реалізуються шляхом проведення як традиційних заходів (конкурсів, вікторин, виставок малюнків і  стіннівок, тренінгів з надання долікарської допомоги, виховних бесід), так і захистів проектів, створення презентацій, колективних творчих справ та ін.    
У школах поновлюються інформаційно-довідкові куточки з питань безпеки життєдіяльності.
До проведення заходів у рамках Тижня  залучаються працівники районних  відділів МНС, МВС, МОЗ та інших служб, які займаються питаннями захисту життя і здоров’я дітей.
Керівникам навчальних закладів рекомендовано організувати проведення   батьківських зборів щодо запобігання невиробничому травматизму серед дітей.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше