Хто на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Створення нових робочих місць - під постійним контролем обласної влади
Середа, 23 жовтня 2013 13:33
Заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова 23 жовтня в приміщенні Чернівецької РДА провела співбесіди із заступниками міських голів, голів райдержадміністрацій з соціально-гуманітарних питань та директорами базових центрів зайнятості. Темою обговорення під час співбесід стала ситуація, що склалась на ринку праці в районах області.
Заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова 23 жовтня в приміщенні Чернівецької РДА провела співбесіди із заступниками міських голів, голів райдержадміністрацій з соціально-гуманітарних питань та директорами базових центрів зайнятості. Темою обговорення під час співбесід стала ситуація, що склалась на ринку праці в районах області.
Останні дані Держкомстату України (за перше півріччя 2013 року) засвідчують, що рівень безробіття в області серед економічно активного населення віком від 15 до 70 років, розрахований за методологією Міжнародної організації праці, зменшився з 8,9 до 8,7%, проте середній по Україні – 7,5%. Область посідає 22 місце серед регіонів.
Прискорення темпів повернення безробітних до продуктивної зайнятості - це шлях до скорочення терміну перебування їх на обліку, та як наслідок - зменшення рівня безробіття загалом. 
Взагалі по області середня тривалість безробіття у порівнянні з аналогічним періодом минулого року скоротилася на 11 календарних днів з 176 до 165. 
«Чернівецький район, на території якого ми сьогодні зібрались,- зауважила Любов Спірідонова,- має показник по середній тривалості безробіття гірший, ніж середній по області, а саме - 194 дні. Навіть по відношенню до свого ж минулорічного показника допущено зростання на 3 дні, що є не просто небажаним явищем, але й недопустимим». Не досягли скорочення показника також Барський район - зростання показника на 20 днів (196 днів) та Мурованокуриловецький – зростання на 6 (200 днів).
Найкращих показників досягли у Томашпільському районі - скорочення на 15 днів (159 днів).
Збільшення кількості роботодавців, які інформують службу зайнятості про наявність вакансій дає можливість прискорити темпи повернення незайнятих громадян до продуктивної зайнятості. У порівнянні з минулим роком майже на 11% зросла кількість роботодавців які поінформували службу зайнятості про свою потребу у робочій силі. У 2013 році їх число складає 6 тис. 
Райони, які досягли найвищих результатів: Ямпільський - 134%, Барський - 131%, Томашпільський 122%.
На засіданні також обговорювались питання покращення якості вакансій, тимчасової зайнятості безробітних громадян, які перебувають на обліку в службі зайнятості, створення сприятливих умов для підприємництва та само зайнятості.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше