Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
З початку року на Вінниччині відремонтовано 767 закладів охорони здоров’я різних рівнів
Четвер, 24 жовтня 2013 06:06
 Як повідомили у Департаменті охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації, за дев'ять місяців поточного року виконано ремонтних робіт у 725 закладах первинної мережі (160 амбулаторій та 565 ФАПів) на суму 57,12 млн. грн. У закладах вторинного рівня проведено ремонтних робіт на суму 24,2 млн. грн. та проведені ремонтні роботи у 20 лікувально-профілактичних закладах.
У закладах третинного рівня проведено ремонтних робіт на суму 34,87 млн. грн та розпочато ремонтні роботи у 22 лікувальних закладах кошторисною вартістю 20,4 млн. грн.
На розвиток екстреної медичної допомоги (створення відділень невідкладної допомоги, пунктів постійного і тимчасового базування швидкої допомоги) за три квартали поточного року використано 6,4 млн. грн.
За програмами «місцевих стимулів» у Вінницькому національному медичному університеті навчається 58 студентів з сільської місцевості. Виділено житло 4 сім’ям медичних працівників, а також 3 земельні ділянки для будівництва. 
Всього на програму «місцевих стимулів» за три квартали використано з місцевих бюджетів 2,9 млн. грн. Триває реалізація пілотного проекту державного регулювання цін на лікарські засоби для хворих на гіпертонію. На відшкодування вартості ліків використано 2 млн. грн. 
Закладам охорони здоров’я передано в експлуатацію медичне обладнання та апаратуру на суму 44,2 млн. грн.
На зміцнення їх матеріально-технічної бази використано 127 млн. грн.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше