Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Президент наголошує на важливості міжрегіонального співробітництва між Україною та Чехією
Четвер, 24 жовтня 2013 06:08
Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості налагодження міжрегіонального співробітництва між Україною та Чехією та підписання відповідних угод. Під час виступу на українсько-чеському бізнес-форумі Глава держави підкреслив, що співпраця областей, окремих міст нашої держави з чеськими краями сприятиме як вирішенню регіональних проблем, так і налагодженню роботи малого та середнього бізнесу
«Розкриття потенціалу регіонів - це дуже важлива складова, яка наблизить бізнес до реалій життя і створить умови для вирішення регіональних проблем», - сказав Віктор Янукович.
На переконання Глави держави, саме малий та середній бізнес може стати основою для реалізації масштабних проектів. «Співпраця між регіонами сприяє вирішенню як соціальних питань, так і інших питань, пов’язаних із веденням великого бізнесу, з втіленням і реалізацією великих інвестиційних проектів. Тому що саме малий і середній бізнес здатні створювати гнучкі системи для виконання тих чи інших завдань по великим інвестиційним проектам», - зазначив він.
Віктор Янукович позитивно оцінив документи, підписані під час офіційного візиту Президента Чехії в Україну.
«Я дуже радий, що сьогодні наші Торгово-промислові палати, України і Чехії, підписали спільні документи, знайшли сьогодні можливість зацікавити представників бізнесу як України, так і Чехії, зібратися разом і обговорити ті питання, які цікавлять з двох сторін», - сказав Глава держави.
Віктор Янукович наголосив, що головне завдання влади - сприяти успішній реалізації запланованого. «Я переконаний, що роль держави в усіх цих процесах - це створення відповідної законодавчої бази і надання допомоги й мотивації для того, щоб бізнес був успішний», - резюмував Президент.
 
Прес-служба Президента України Віктора Януковича
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше