Хто на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Забезпечення населення доступним житлом - завдання, яке ставить Президент України перед владою
Четвер, 24 жовтня 2013 06:33
Відповідно до плану заходів виконання ініціатив Глави держави,  доручення голови облдержадміністрації, затверджених головою Теплицької райдержадміністрації та головою Теплицької районної ради 07.02.2013 р. було здійснено вибір земельної ділянки площею 0,5 га для будівництва 8-миквартирного житлового будинку. Комісією райдержадміністрації вибрана земельна ділянка про що складений відповідний акт від 22.02.2013 року. 
Рішенням Теплицької селищної ради від 12 березня 2013 року №343 надано дозвіл на вибір земельної ділянки та дозвіл на розроблення детального плану території для будівництва 8-миквартирного житлового будинку. Разом з тим в даний період проводилась робота по інформуванню населення, особливо осіб, які знаходяться на квартирному обліку через засоби масової інформації, озвучено умови та надання іпотечних кредитів на сході селища Теплик з метою залучення їх до участі у Програмі «Доступне житло».  Проведена нарада з особами, які знаходяться на квартирному обліку, доведено умови Постанови КМУ №343 від 25.04.2012 р. «Про затвердження Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов». Незважаючи на широку роз’яснювальну роботу осіб, які б бажали взяти участь у Програмі  не виявилось.
Зважаючи на ситуацію, яка склалася, робочою групою райдержадміністрації для забезпечення своєчасного виконання завдань і заходів, визначених Регіональною цільовою програмою будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки з метою здешевлення вартості будівельно-монтажних робіт та виконання поставленої в дорученні задачі по введенню до кінця року в експлуатацію 8-миквартирного житлового будинку запропоновано здійснити реконструкцію колишніх приміщень райвійськкомату, які знаходяться у власності Теплицької селищної ради, під 5-ти та 4-хквартирні будинки. Відповідно до рішення виконкому Теплицької селищної ради від 30.04.2013 р. №67 було замовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію даних приміщень під житло. За даний період,  відповідно до заключених договорів проведено топо-геодезичні роботи та звіт про технічне обстеження будівель та споруд. Розроблено архітектурно-планувальний розділ, отримано технічні умови щодо електро-, водопостачання,  а також в органах пожежного нагляду. В даний час проводяться розроблення інших розділів ПКД.
На підставі поданих заяв визначено коло осіб які за власні кошти готові здійснити реконструкцію даних будівель та споруд.
На даний час в приміщенні колишнього райвійськкомату здійснено демонтаж перегородок та підлоги, замінено вікна та двері, утеплено зовнішні стіни, здійснюється перепланування приміщень всередині. За попередніми розрахунками особами, які беруть участь у реконструкції будівлі під житло, освоєно 135 тис. грн.., в тому числі у ІІІ кв. – 85 тис. грн.. Вирішено питання щодо фінансування розроблення ПКД.
Начальник відділу містобудування,
архітектури та розвитку інфраструктури
райдержадміністрації                                                                      
Андрій Коновалюк
 
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше