Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
В області паспортизовано 97 % сміттєзвалищ
Четвер, 24 жовтня 2013 11:18
Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук. Загалом в області існує 691 організоване сміттєзвалище. Введено в експлуатацію нові полігони твердих побутових відходів в Барському та Крижопільському районах, готується до відкриття полігон в м. Калинівці, розпочато будівництво полігону в смт.Муровані Курилівці. На ці об’єкти з початку року витрачено 5,8 млн. грн. коштів бюджетів усіх рівнів.
Валентин Поліщук зазначив, що на початку року тільки до 20 % сміттєзвалищ було обладнано під’їзні шляхи з твердим покриттям. За три квартали дороги відремонтовано до 44,6% звалищ.
Обвалування земельних ділянок проведено на 382 сміттєзвалищах (55,3%). На початку року це було зроблено тільки на 26 % полігонів. Впроваджено контроль за складом відходів на 29 сміттєзвалищах області (4,2 %). На ці та інші роботи було використано 21,7 млн. грн. Навколо полігонів висаджено майже 415 тис. саджанців.
Протягом 3 кварталів 2013 року на організацію робіт з санітарної очистки та озеленення використано 69,7 млн. грн., – зазначив заступник голови облдержадміністрації.
 

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше