Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Довгожданий газовий факел спалахнув в Орлівці
Четвер, 24 жовтня 2013 13:49
Кращого подарунку орлівчанам годі було й бажати - в дію введено газопровід. З цієї нагоди святково вбрані старі й малі орлівчани зібралися біля сільського клубу, де вже гучно лунала музика. Хлібом-сіллю зустрічали сельчани найбажаніших гостей: голову райдержадміністрації Василя Малярчука, голову районної ради Леоніда Габінського, підрядника Віталія Сєрова, голову територільної громади Олександру Тригубенко та начальника управління газового господарства Світлану Нетяжук. Кожен з цих людей доклав особистої турботи і праці до спорудження газопроводу.
«Для Орлівки сьогодні надзвичайно приємна подія. Газ як благо цивілізації змінить умови життя селян. Будівництво газопроводу середнього тиску було розпочато у 2010 році та велось у два етапи: газифікація села Орлівка за рахунок коштів кооперативу по газифікації села. Будівництво підвідного газопроводу за рахунок коштів районного бюджету. Всього в експлуатацію введено – 18,3 км загальною вартістю 1007 тис. грн.»- сказав у своєму виступі Василь Григорович.
Про шлях від мрії про газ до реального її втілення вела мову сільський голова Олександра Тригубенко: «Ми реально бачимо, як влада турбується про наше життя, що важливою складовою соціальної політики в державі є газифікація сіл. Три роки село чекало газу – і сьогодні ми маємо його. Не в кожного у оселі цієї осені буде газ, але в кожного є надія, а це головне».
І ось хвилююча мить: Василь Григорович та маленький житель Іван Братущак беруть у руки запальник – і довгожданий газовий факел спалахує яскравим полум’ям. За доброю традицією, після церемонії запалення факелу газопроводу та освячення газорозподільної станції настоятелем української православної церкви Київського патріархату отцем Олексієм, представники влади завітали до господарів першої садиби Олександра Дишленка аби пересвідчитися у тому, що газопостачання функціонує належним чином.
Учасники художньої самодіяльності районного будинку культури, разом з місцевим народним аматорським фольклорним колективом «Берегиня» подарували жителям села задушевні пісні, гарний настрій та радісні посмішки, якими можуть посміхатися тільки люди, котрі дочекалися здійснення мрії.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше