Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Тривають співбесіди заступника голови облдержадміністрації Любові Спірідонової з директорами базових центрів зайнятості
П'ятниця, 25 жовтня 2013 08:14
В приміщенні районного центру зайнятості Тростянця 23 жовтня відбулась зустріч заступника голови облдержадміністрації Любові Спірідонової та директора Вінницького обласного центру зайнятості В’ячеслава Гаврилюка із заступниками голів райдержадміністрацій з соціально-гуманітарних питань та директорів районних центрів зайнятості Тростянецького, Бершадського, Гайсинського, Крижопільського, Піщанського, Теплицького, Тульчинського, Чечельницького районів і міста Ладижин. Також в роботі наради взяли участь голова Тростянецької райдержадміністрації Олександр Кравченко та директор Тростянецького районного центру зайнятості Наталя Бенедик.
«Якщо людина має достойне місце роботи, багато соціальних питань відпадають самі по собі, - підкреслила Любов Спірідонова. – А у нас у деяких районах місячні пенсійні виплати перевищують виплати по зарплаті. Це недопустимо».
Вінницькій області важко бути по рівню зайнятості в лідерах, оскільки ми не маємо потужної економічної інфраструктури, та все ж рівень зайнятості населення в області непоганий. Якщо по Україні він становить 60, 2%, то по Вінниччині – 59%. Рівень безробіття у нас навіть трохи нижчий, як у Європі, але там не знають, що таке тіньова зайнятість – великий недолік нашого суспільства.
Від загальних аспектів Любов Спірідонова перейшла до більш конкретних. Зокрема висловила своє занепокоєння погіршенням балансу між створеними і ліквідованими робочими місцями. За вісім місяців цього року було створено 16 244 робочих місць, ліквідовано – 15 250. Чому так? А також чому трапляється, що у двох однакових по своєму розвитку районах спостерігається абсолютно різна картина на ринку праці: в одному районі роботу шукають 200 людей, в другому – 1200? На ці та інші запитання шукали відповіді учасники зібрання.
Чимало цифр озвучив у своєму виступі директор обласного центру зайнятості В’ячеслав Гаврилюк. Насамперед відзначив, що сьогодні в області роботу шукають 19, 3 тис. людей, тоді як десять років тому безробітних у нас було 90 тисяч. Позитивна динаміка очевидна, але недостатня. Є над чим працювати. У детальному аналізі по кожному району, чиї представники були присутні у залі, найчастіше серед кращих звучав Тростянецький район.
Це був другий цикл співбесід, спрямований на підвищення рівня зайнятості та заробітної плати у кожному районі та області взагалі. Перші співбесіди з представниками п’яти районів проходили два тижні тому у Погребищенському районі і, як відзначила Любов Спірідонова, у тих районах вже помітні позитивні зрушення на ринку праці.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше